ملی‌پوشان ایران راهی فینال شدند
ملی‌پوشان ایران راهی فینال شدند

به گزارش نوژان نیوز؛ مسابقات بزرگ روئینگ مسکو از صبح امروز در روسیه آغاز شد و ورزشکاران کشورمان در ۳ ماده با حریفان خود به رقابت پرداختند که موفق شدند پس از پشت سر گذاشتن حریفان راهی فینال شوند. ورزشکارانی از کشور‌های بلاروس، ازبکستان، روسیه، قزاقستان، صربستان، ارمنستان و ایران در قالب ۲۵ تیم در […]


به گزارش نوژان نیوز؛

مسابقات بزرگ روئینگ مسکو از صبح امروز در روسیه آغاز شد و ورزشکاران کشورمان در ۳ ماده با حریفان خود به رقابت پرداختند که موفق شدند پس از پشت سر گذاشتن حریفان راهی فینال شوند.

ورزشکارانی از کشور‌های بلاروس، ازبکستان، روسیه، قزاقستان، صربستان، ارمنستان و ایران در قالب ۲۵ تیم در این رقابت‌ها حضور دارند. در آغاز این مسابقات ملی‌پوشان ایران در دور مقدماتی سه ماده به مصاف حریفان رفتند.

نازنین ملایی در گروه اول مقدماتی روئینگ تکنفره سبک‌وزن بانوان در رقابت با حریفانی از بلاروس و ۴ رقیب از باشگاه‌های روسیه با زمان ۸:۱۳.۰۸۷ دقیقه در رده نخست قرار گرفت و به فینال A راه یافت.

امیرحسین محمودپور در گروه سوم مقدماتی روئینگ تکنفره سبک‌وزن مردان با رقیب بلاروسی و ۲ حریف روسی مسابقه داد و با زمان ۷:۲۱.۷۴۶ دقیقه پس از پاروزن بلاروس دوم شد.

زینب نوروزی در گروه اول مقدماتی روئینگ زیر ۲۳ سال بانوان با ۴ رقیب روسی و نماینده صربستان روبه‌رو شد و با زمان ۷:۵۹.۷۸۰ دقیقه در رده نخست قرار گرفت و به فینال A صعود کرد.

فینال این دوره از رقابت‌ها بعد از ظهر امروز آغاز خواهد شد.منبع خبر