بازنشستگانی که قبلاً وام ۳۰میلیونی ثبت‌نام کرده‌اند، نیازی به ثبت‌نام مجدد ندارند
بازنشستگانی که قبلاً وام ۳۰میلیونی ثبت‌نام کرده‌اند، نیازی به ثبت‌نام مجدد ندارند

به گزارش نوژان نیوز؛ در اطلاعیه اداره کل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری تاکید شده است: اولویت بندی پرداخت وام ۳۰میلیون تومانی به «واجدین شرایط» بر اساس «میزان حقوق خالص دریافتی و مانده بدهی وام‌های سنوات گذشته» انجام می‌شود. با توجه به کثرت واجدین شرایط، امکان پرداخت بصورت یکجا فراهم نبوده و با توجه […]


به گزارش نوژان نیوز؛

در اطلاعیه اداره کل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری تاکید شده است: اولویت بندی پرداخت وام ۳۰میلیون تومانی به «واجدین شرایط» بر اساس «میزان حقوق خالص دریافتی و مانده بدهی وام‌های سنوات گذشته» انجام می‌شود.

با توجه به کثرت واجدین شرایط، امکان پرداخت بصورت یکجا فراهم نبوده و با توجه به اعتبار تخصیصی از سوی بانک عامل، وام‌های ضروری به شکل ماهانه و مرحله به مرحله پرداخت خواهد شد.

در این اطلاعیه با اشاره به «متقاضیانی که به هر دلیلی در اسفندماه ۱۴۰۱ موفق به ثبت نام اینترنتی نشده اند» آمده است: صندوق بازنشستگی کشوری این امکان را فراهم نموده که بازنشستگان عزیز در هر ماه و بصورت مستمر اقدام به ثبت نام کنند.

برهمین اساس و با توجه به امکان ثبت نام مستمر وام در هر ماه، نتایج واجدین شرایط نیز بصورت ماهانه اعلام می‌شود.

گفتنی است، نتایج ثبت نام واجدین شرایط دریافت وام ضروری در پایان هر ماه به متقاضیان اعلام خواهد شد و بازنشستگان متقاضی می‌توانند با مراجعه به سامانه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir از نتایج ثبت نام خود مطلع شوند.منبع خبر