نخستین دعای ندبه زائران ایرانی در مدینه منوره
نخستین دعای ندبه زائران ایرانی در مدینه منوره

به گزارش نوژان نیوز؛ بر اساس اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی حج، دعای پرفیض ندبه با حضور زائران ایرانی سرزمین وحی صبح امروز جمعه (۵ خرداد) در جوار حرم مطهر رسول مکرم اسلام و ائمه مظلوم بقیع (علیهم السلام) دریکی از هتل‌های مدینه منوره برگزار شد.  این مراسم نورانی که در فضایی آکنده از معنویت با حضور […]


به گزارش نوژان نیوز؛

بر اساس اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی حج، دعای پرفیض ندبه با حضور زائران ایرانی سرزمین وحی صبح امروز جمعه (۵ خرداد) در جوار حرم مطهر رسول مکرم اسلام و ائمه مظلوم بقیع (علیهم السلام) دریکی از هتل‌های مدینه منوره برگزار شد. 

این مراسم نورانی که در فضایی آکنده از معنویت با حضور گروه‌هایی از زائران کاروان‌های ایرانی در هتل “المدینه الجدیده” مدینه منوره برگزار شد، حال و هوای معنوی خاصی داشت.

درنخستین دعای ندبه زائران ایرانی در مدینه النبی که با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد پس ازمرثیه سرایی در وصف امام زمان (عج) و نوحه خوانی درمصائب حضرت زهرا (س)، حاج حمید رمضانپور ذاکراهل بیت (علیهم السلام) دعای پرفیض ندبه را قرائت کرد و زائران ایرانی هم با قرائت فراز‌هایی از این دعا همراه شدند. 

در این مراسم چند تن از مسئولان سازمان حج و زیارت و بعثه مقام معظم رهبری و مدیران کاروان‌های اعزامی به مدینه نیزحضور داشتند.منبع خبر