۵۸ درصد زائران حج تمتع بانوان هستند
۵۸ درصد زائران حج تمتع بانوان هستند

به گزارش نوژان نیوز؛ سید عباس حسینی رئیس سازمان حج و زیارت در خصوص کاروان‌های زیارتی حج تمتع گفت: براساس تقسیم بندی کاروان ها، حدود ۵۸۰ کاروان عازم سرزمین وحی خواهند شد که ۸۷ هزار و ۵۵۰ زائر هستند. وی افزود: برای زائران بالای ۶۰ سال تهمیدات لازم را برنامه ریزی کردیم و برای انجام […]


به گزارش نوژان نیوز؛

سید عباس حسینی رئیس سازمان حج و زیارت در خصوص کاروان‌های زیارتی حج تمتع گفت: براساس تقسیم بندی کاروان ها، حدود ۵۸۰ کاروان عازم سرزمین وحی خواهند شد که ۸۷ هزار و ۵۵۰ زائر هستند.

وی افزود: برای زائران بالای ۶۰ سال تهمیدات لازم را برنامه ریزی کردیم و برای انجام اعمال و مناسک حج این زائران گروه‌های یاوران حجاج تشکیل دادیم.

حسینی ادامه داد: حدود ۶۰ درصد از جمعیت زائران مدینه قبل و مابقی هم مدینه بعد هستند و همچنین ۵۸ درصد از بانوان، زائران امسال را تشکیل می‌دهند.

 رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به فراهم شدن همه امکانات رفاهی، گفت: تیم پزشکی براساس استاندارد‌های لازم آماده شده و در شهر‌های مکه و مدینه دو بیمارستان به زائران ایرانی اختصاص یافته است و همچنین چهار درمانگاه تخصصی در شهر مدینه و مکه در نظر گرفته شده و مطب‌هایی هم برای مایعات حجاج در هتل‌ها تدارک دیده شده است.منبع خبر