نقشی که از کیانو ریوز به سرقت رفت
نقشی که از کیانو ریوز به سرقت رفت

به گزارش نوژان نیوز؛ به نقل از یاهو اینترتینمنت، کیانو ریوز همچنان برای ورود به فرنچایز «سریع و خشن» ناکام است. به گفته کریس مورگان، نویسنده قدیمی این فرنچایز، ستاره افسانه‌ای جان ویک یعنی کیانو ریوز قبلاً در حال مذاکره برای پیوستن به حماسه در «سریع و خشن تقدیم می‌کند: هابز و شاو» (Fast & […]


به گزارش نوژان نیوز؛

به نقل از یاهو اینترتینمنت، کیانو ریوز همچنان برای ورود به فرنچایز «سریع و خشن» ناکام است.

به گفته کریس مورگان، نویسنده قدیمی این فرنچایز، ستاره افسانه‌ای جان ویک یعنی کیانو ریوز قبلاً در حال مذاکره برای پیوستن به حماسه در «سریع و خشن تقدیم می‌کند: هابز و شاو» (Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw) بوده است که نقش شخصیت شرور پشت صدای مسئول سازمان Eteon را بازی کند و حالا آلن ریچسون، ستاره «سریع و خشن ۱۰» (Fast X) فاش کرد که ریوز نیز، در حال مذاکره برای ایفای نقش شخصیت شرور این فیلم بوده است.

ریچسون در مصاحبه اخیر خود با اینترتینمنت ویکلی توضیح می‌دهد که او در واقع اولین فرد درنظر گرفته شده برای بازی در نقش ایمز، رئیس جدید آژانس نبود که با همکاری با دانته ریس (جیسون موموآ) به دومینیک تورتو (وین دیزل) خیانت کرد.

او در این باره گفت: این فقط کمی شانس و زمان خوب بود. من در حال کار بر روی فیلمی با هیلاری سوانک در وینیپگ در سرمای یخبندان بودم و با من تماس گرفتند که همه‌چیز در برنامه‌ها با کیانو ریوز تغییر کرده است که فکر می‌کنم در ابتدا قرار بود نقش من را بازی کند.

ریچسون اضافه کرد مشکلات زمان‌بندی زیادی وجود داشت که تقریباً منجر به بازگردانی مجدد نقش شد. اساساً قرار بر این بود که اگر مشکلی وجود نداشته باشد، ما به دلیل کووید یا شرایط آب و هوا کار را تعطیل نکنیم و حدود دو هفته بعد، اخباری دریافت کردیم مبنی بر این که قرار است با بزرگترین کولاک تاریخ در وینیپگ مواجه شویم.

این بازیگر می‌گوید: تولید فیلم که تعطیل شد ناامید کننده بود. من فکر می‌کردم قبل از شروع، کار تمام شده است، اما خوشبختانه ما آن را حل کردیم و مسئولان پروژه توانستند تاریخ‌ها را کمی جابجا کنند.

با این حال، زمانی که برخی تغییرات پشت صحنه همه چیز را تکان داد، ریچسون فکر کرد که شانس پیوستن دوباره به خانواده «سریع و خشن» را از دست داده است.

او می‌گوید: زمانی که مشغول فیلمبرداری بودم از جف کرشنبام، تهیه‌کننده کار تماس دیگری دریافت کردم و صدای او بسیار ضعیف بود. من به او گفتم هر چیزی شده، به من بگو من طاقتش را دارم و او جواب داد شما قرار نیست با [کارگردان کار]جاستین [لین]کار کنید و من هم در جواب گفتم، خوب… من هنوز در فیلم هستم؟

او افزود: جف جواب داد «آره، البته. ما از همکاری با تو هیجان زده‌ایم، اما تصمیم گرفتیم با جاستین راه‌های جداگانه‌ای را طی کنیم.»منبع خبر