نوشته تند روزنامه‌‎نگار والنسیایی برای وینیسیوس
نوشته تند روزنامه‌‎نگار والنسیایی برای وینیسیوس

به گزارش نوژان نیوز؛ وینیسیوس در پایان بازی جنجالی والنسیا-رئال و در حالی که به اندازه کافی از شنیدن شعارهای نژادپرستانه عصبانی بود، با سوالی عجیب از یک خبرنگار روزنامه سوپردپورته والنسیا روبه‌رو شد. خبرنگار از وینی پرسید که آیا قصد عذرخواهی از هواداران والنسیا به خاطر نشان دادن شماره ۲ (به نشانه خطر سقوط […]


به گزارش نوژان نیوز؛

وینیسیوس در پایان بازی جنجالی والنسیا-رئال و در حالی که به اندازه کافی از شنیدن شعارهای نژادپرستانه عصبانی بود، با سوالی عجیب از یک خبرنگار روزنامه سوپردپورته والنسیا روبه‌رو شد.

خبرنگار از وینی پرسید که آیا قصد عذرخواهی از هواداران والنسیا به خاطر نشان دادن شماره ۲ (به نشانه خطر سقوط والنسیا به دسته دوم) را دارد یا خیر. وینی هم بی معطلی پاسخ داد: «احمقی تو؟»

این خبرنگار امروز با نوشتن مقاله ای در سوپردپورته پاسخ وینیسیوس را داد: من احمق نیستم، وینیسیوس. من فقط روزنامه‌نگاری هستم که از تو سوالی پرسیدم و در عوض به من توهین کردی. این حرکت، شخصیت تو را نشان می دهد. نه من و نه هواداران والنسیا احمق نیستیم. هواداران فوتبال اسپانیا هم احمق نیستند. بخش زیادی از دوست داران فوتبال اسپانیا و حتی نیمی از هم‌تیمی‌های خودت، تو را دوست ندارند. نه به خاطر اینکه سیاه پوستی، بلکه به این خاطر که هر چیزی را که رئال مادرید نامیده نمی شود، تحریک و تحقیر کرده و به آن بی‌احترامی می کنی.

در ادامه این مقاله آمده است: تو به من و همه آنها می‌خندی. همانطور که مقابل چهره برخی داوران و به تمسخر شروع به تشویقشان می کنی. ارزش این را ندارد که نژادپرستی را بهانه قرار دهی. کسی را گول نزن. در والنسیا، اگرچه شما و اطرافیانتان ممکن است باور نکنید، اما همه ما باهم هستیم. همه ما نژادپرستی را محکوم می کنیم. همه ما شناسایی و مجازات کسانی را که به خاطر رنگ پوستت به تو توهین کردند، می خواهیم. همه ما می‌خواهیم که این افراد را از مستایا بیرون کنند. اشتباه نکن، وینیسیوس. همه را در یک ظرف قرار نده و احمق تصور نکن.منبع خبر