ارزش طلای من در برابر ایثار شهدا ناچیز است
ارزش طلای من در برابر ایثار شهدا ناچیز است

به گزارش نوژان نیوز، در دیدار اخیر فردین و امیررضا معصومی با خانواده شهیدان یوسفی، امیررضا سه نشان طلای را در رقابت‌های کشتی آزاد نوجوانان، جوانان و امیدهای جهان را به مادر این شهدا اهدا کرد. شهیدان قدرت‌الله، محمد و محمود در جنگ هشت ساله دفاع مقدس به درجه شهادت نایل شدند. امیررضا معصومی روز […]

به گزارش نوژان نیوز، در دیدار اخیر فردین و امیررضا معصومی با خانواده شهیدان یوسفی، امیررضا سه نشان طلای را در رقابت‌های کشتی آزاد نوجوانان، جوانان و امیدهای جهان را به مادر این شهدا اهدا کرد. شهیدان قدرت‌الله، محمد و محمود در جنگ هشت ساله دفاع مقدس به درجه شهادت نایل شدند.

امیررضا معصومی روز یکشنبه در خصوص دیدار با مادر سه شهید و تقدیم مدال‌های خود به خانم یوسفی گفت: من خواهرزاده شهید هستم. کار شهدا بسیار با ارزش‌تر از چند مدال طلای من است زیرا آنان با رشادت‌های خود از ایران و ارزش‌های اسلامی دفاع کردند. مادر شهیدان یوسفی از جمله چهره‌های شاخص در عرصه جهاد و ایثار است که رهبر معظم انقلاب نیز سرزده به خانه آنها رفتند. او همواره مورد تقدیر مسوولان و نهادهای انقلابی است.

وی این را هم گفت: سه مدال طلای رده سنی نوجوانان، جوانان و امیدهای جهان را به مادر ۳ شهید تقدیم کردم زیرا باور دارم که ارزش طلاهای من در برابر رشادت و ایثار شهدا ناچیز است. باید کارهای فرهنگی در جهت زنده نگه داشتن یاد شهدا در جامعه گسترش پیدا کند.

معصومی در خصوص باخت در مسابقات قهرمانی آسیا نیز افزود: اگر یک ارزیابی کلی داشته باشیم تیم اعزامی نتیجه خوبی نگرفت و من نیز جزیی از این تیم بودم. البته نمی‌خواهم باخت برابر مونختور مغولستانی را توجیه کنم، من تا ثانیه‌های پایانی پیش بودم اما غافلگیر شدم. به دنبال جبران آن نتیجه هستم.

قهرمان ایران در وزن ۱۲۵ کیلوگرم با اشاره به برگزاری جام تختی در اوایل خردادماه گفت: این مسابقات بخشی از چرخه انتخابی تیم ملی است و تلاش دارم از این مرحله نیز موفق بیرون بیایم. می‌خواهم نتایج ضعیف قزاقستان را در جام تختی جبران کنم تا نشان دهم که پدیده کشتی ایران هستم. در مسابقات جام تختی به رقیبان نگاه نخواهم کرد بلکه به دنبال موفقیت هستم.

 

منبع: خبرگزاری ایرنا