تأمین ناوگان، بهره وری قطار شهری کرج را افزایش می‌دهد
تأمین ناوگان، بهره وری قطار شهری کرج را افزایش می‌دهد

به گزارش نوژان نیوز، سید سجاد انوشه معاون امور شهرداری‌ها به همراه مرضیه حصاری مدیرکل دفتر حمل‌ و نقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از پروژه خط ۲ قطار شهری کرج بازدید کردند و طی نشستی با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج، سرپرست سازمان حمل و نقل […]

به گزارش نوژان نیوز، سید سجاد انوشه معاون امور شهرداری‌ها به همراه مرضیه حصاری مدیرکل دفتر حمل‌ و نقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از پروژه خط ۲ قطار شهری کرج بازدید کردند و طی نشستی با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج، سرپرست سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج و رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر؛ به بررسی مسائل پروژه خط دو قطار شهری و نیاز تأمین ناوگان پرداختند.

در ابتدای نشست  کوزه کنانی ضمن خیرمقدم، به تشریح فعالیت‌ها و پیشرفت سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج پرداخت و نیازهای پروژه را در ادامه فعالیت خود برای تأمین منابع مالی و ناوگان بیان کرد.

در ادامه این نشست؛ انوشه، از تلاش‌ها و اقدامات انجام شده در راستای پیشرفت و راه‌اندازی اولویت اول پروژه خط دو قطار شهری کرج تقدیر و تشکر کرد و در جهت رفع مشکلات و چالش‌های پیش روی سازمان حمل و نقل ریلی قول مساعدت و همکاری داد.

در این نشست حصاری، با ابراز خرسندی از پیشرفت ماه‌های اخیر پروژه خط دو تا به سرانجام رسیدن راه‌اندازی غیر تجاری بخشی از پروژه بیان کرد: با دیدن این روند خوب رو به رشد می‌توان با همکاری و هفکری بین مدیران برای تأمین ناوگان بیشتر راهکارهای مناسبی بکار گرفت تا بهره وری قطار شهری کرج را بالاتر برد.

گفتنی است مسئولین حاضر از پروژه خط دو قطار شهری کرج (اولویت راه‌اندازی شده وایستگاه در حال اجرای پل فردیس) بازدید کردند و از نزدیک در جریان فعالیت‌های قطار شهری کرج قرار گرفتند.

در پایان نیز طی جلسه‌ای، مدیران حاضر با مهرداد کیانی شهردار کلانشهر کرج به بررسی مسائل و راهکارهای لازم پرداختند.