معطلی زائران در عملیات حج در ترمینال‌ها باید کاهش یابد
معطلی زائران در عملیات حج در ترمینال‌ها باید کاهش یابد

به گزارش نوژان نیوز، «شمس‌الدین فرزادی‌پور» در نخستین همایش مدیران ستادی و فرودگاهی که با محوریت حج تمتع برگزار شد، گفت: در موسم عملیات حج تمتع ۱۴۰۲ مردم باید کمترین معطلی را در ترمینال‌ها داشته باشند. مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه تأخیر جزء لاینفک پروازها است، گفت: با اطلاع‌رسانی دقیق به […]

به گزارش نوژان نیوز، «شمس‌الدین فرزادی‌پور» در نخستین همایش مدیران ستادی و فرودگاهی که با محوریت حج تمتع برگزار شد، گفت: در موسم عملیات حج تمتع ۱۴۰۲ مردم باید کمترین معطلی را در ترمینال‌ها داشته باشند.

مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه تأخیر جزء لاینفک پروازها است، گفت: با اطلاع‌رسانی دقیق به زائران در خصوص تاخیر پروازی باید به وقت و شخصیت آن‌ها احترام گذاشت.

وی از سازمان حج و زیارت درخواست کرد تا خادمان حج، زائران را با مشکلات پیش‌روی صنعت هوانوردی آشنا کنند و با آگاهی بخشی به آن‌ها در کنار سایر عوامل حج، موجبات آسایش مردم را فراهم کنند.

فرزادی پور با بیان اینکه به‌عنوان خادمان زائرین خانه خدا باید نعمت خدمتگذاری در عملیات حج را قدر بدانیم، افزود: باید با اخلاص در مسیر جلب رضایت حجاج گام برداریم.

عملیات اعزام حجاج از ۲۱ فرودگاه کشور روز سوم خرداد ماه شروع می‌شود و سوم مرداد ماه پایان می‌یابد. ایران ایر امسال هم مثل سنوات گذشته تنها ایرلاینی است که برنامه جابجایی عملیات اعزام زائران را با انجام ۳۸۷ پرواز برنامه‌ریزی شده آغاز می کند و برای بازگشت حجاج نیز ۳۸۷ پرواز در نظر گرفته شده است. تعداد هواپیماهایی که برای عملیات حج امسال اختصاص داده شده، ۱۱ فروند است.

 

منبع: خبرگزاری ایرنا