دانش‌آموزان کرجی هفته زمین پاک را پاس داشتند
دانش‌آموزان کرجی هفته زمین پاک را پاس داشتند

به گزارش نوژان نیوز، علیرضا عاقلی بیان داشت: روز زمین، روزی برای افزایش آگاهی و قدردانی نسبت به محیط زیست و کره زمین است. درکشور عزیزمان ایران، دوم اردیبهشت روز زمین پاک و سوم اردیبهشت روز جهانی کره زمین است. جوامع بسیاری نیز هفته زمین را با آغاز روز زمین جشن می‌گیرند و تمام هفته […]

به گزارش نوژان نیوز، علیرضا عاقلی بیان داشت: روز زمین، روزی برای افزایش آگاهی و قدردانی نسبت به محیط زیست و کره زمین است. درکشور عزیزمان ایران، دوم اردیبهشت روز زمین پاک و سوم اردیبهشت روز جهانی کره زمین است. جوامع بسیاری نیز هفته زمین را با آغاز روز زمین جشن می‌گیرند و تمام هفته را به فعالیت‌های زیست‌محیطی اختصاص می‌دهند.

وی افزود: بنابر اهمیت موضوع و در راستای یکی از رسالت‌های سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهردای کرج که ارتقاء دانش و آگاهی حفاظت از محیط زیست و فضای سبز شهری در بین شهروندان می‌باشد، این سازمان با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج، اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی با محوریت آموزه‌های مرتبط با محیط زیست جهت دانش‌آموزان در فرهنگسرای طبیعت نموده است.

عاقلی با اشاره به آموزش اهمیت محیط زیست، گفت: کودکان با زبان ساده ازاقدام‌های این راستا آشنا شدند و در کارگاه آموزشی باغبانی و کاشت گل و گیاه شرکت نموده و در پایان بسته‌های آموزشی باغبانی به آن‌ها اهدا شد.