به گزارش نوژان نیوز، عمار ایزدیار، سخنگو و نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج در پایان یکصد و سومین جلسه رسمی شورا در جمع خبرنگاران، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را به غیورمردان و دلاورمردانی که در عرصه صیانت از کشور چه در دوران دفاع مقدس و چه پس از آن، جانفشانی های بسیاری داشتند […]

به گزارش نوژان نیوز، عمار ایزدیار، سخنگو و نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج در پایان یکصد و سومین جلسه رسمی شورا در جمع خبرنگاران، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را به غیورمردان و دلاورمردانی که در عرصه صیانت از کشور چه در دوران دفاع مقدس و چه پس از آن، جانفشانی های بسیاری داشتند تبریک گفت.

وی ضمن قدردانی از مردم کرج بابت حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس و تسلیت به مجموعه مدیریت شهری و اصحاب رسانه بابت درگذشت عکاس پایگاه خبری مدیریت شهری، عنوان کرد: جلسه امروز شورای شهر کرج مصوبات متعددی داشت که عمدتا مربوط به املاک همشهریان بود اما چند موضوع نیز جنبه عمومی داشت.

سخنگو و نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به لایحه تعیین نمایندگان شورا در کارگروه بررسی مستندات طرح تفصیلی آتی شهر کرج افزود: طی تصمیم شورای شهر مقرر شد آقایان مهاجری، محمدی، ذبیحی، اعتصامی و بنده در این کارگروه به نمایندگی از شورا حضور پیدا کنیم.

ایزدیار ادامه داد: شهرداری نیز مکلف شد تا سه ماه آینده موضوع طرح تفصیلی آتی شهر کرج را که شهروندان سال ها چشم انتظار تعیین تکلیف آن بودند، به شورای شهر ارسال کند و پس از بررسی در کمیسیون های تخصصی و تصویب در شورا، مراحل قانونی خود را در شورای عالی معماری و شهرسازی کشور طی کند.

وی تعیین تکلیف لایحه تقاطعات غیرهمسطح شهر به ویژه میدان جمهوری و فلکه اول رجایی شهر را از دیگر موضوعات بررسی شده در این جلسه برشمرد و بیان کرد: از آنجایی که این موضوع یک پروژه epc است و شهرداری می تواند خود تصمیم گیری کند، شورای شهر با عودت آن به شهرداری و طی کردن مراحل انعقاد قرارداد موافقت کرد.

سخنگو و نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج افزود: امیدوارم با اجرای این پروژه عمرانی، بتوانیم هرچه زودتر یکی از دغدغه های به جا و جدی همشهریان در خصوص ترافیک میدان جمهوری و فلکه اول رجایی شهر را برطرف کنیم.