البرز از ظرفیت لازم برای تحقق اهداف شعار سال برخوردار است
البرز از ظرفیت لازم برای تحقق اهداف شعار سال برخوردار است

به گزارش نوژان نیوز، مرتضی ولی پوری در نشست شورای اطلاع رسانی استان البرز افزود: همچنین تبیین و ترویج شعار «مهار تورم و رشد تولید» که از سوی رهبر معظم انقلاب نامگذاری شده و بررسی جنبه‌های اطلاع‌رسانی و پیوست‌های رسانه ای برای عملیاتی شدن آن ضروری است. وی ادامه داد: جنگ روانی و توطئه دشمنان […]

به گزارش نوژان نیوز، مرتضی ولی پوری در نشست شورای اطلاع رسانی استان البرز افزود: همچنین تبیین و ترویج شعار «مهار تورم و رشد تولید» که از سوی رهبر معظم انقلاب نامگذاری شده و بررسی جنبه‌های اطلاع‌رسانی و پیوست‌های رسانه ای برای عملیاتی شدن آن ضروری است.

وی ادامه داد: جنگ روانی و توطئه دشمنان باید با دید صحیح رسانه‌ای با تشکیل کارگروه تولید محتوا و برنامه‌ای دقیق خنثی شود.

معاون استاندار البرز بیان کرد: سال گذشته تلاش کردیم جلسات این شورا به صورت مستمر برگزار شود که به مصوبات قابل توجهی در حوزه رسانه نیز دست یافتیم از جمله می توان به مسکن خبرنگاران و شناشنامه رسانه ای استان اشاره کرد.

وی با اشاره به اینکه تمام مصوبات گذشته شورا بر قوت خود باقی است و باید توسط اداره کل ارشاد اسلامی مجدانه پیگیری شود، افزود: با پیگیری مصوبات شورای اطلاع رسانی استان به دنبال اجرای سیاستگذاری ‌ها باشیم.

ولی پوری گفت: یکی از مصوبات ما این است که تعاونی مسکن خبرنگاران تشکیل شود؛ از این رو پیگیری و جلسات متعدد برگزار شده اما این مصوبه مهم تا حصول نتیجه باید پیگیری و اجرایی شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز با بیان اینکه تسهیل گری امور ضروری است، افزود: مساله عفاف و حجاب در سال جدید وارد فاز جدیدی شده است و این در حالی است که در استان ۱۸ نشست با حضور نماینده عالی استان برگزار شده است.

وی تصریح کرد: تبیین مسایل حجاب و عفاف با رویکرد امیدآفرینی و بیان مشکلات در اولویت فعالیت رسانه‌ها قرار گیرد زیرا ما با یک جنگ فرهنگی کاملا برنامه ریزی شده مواجه هستیم اما همه می دانیم مردم متدین هستند و انقلاب را دوست دارند و در سطوح مختلف مردم، نخبگان و دولت هم برنامه هایی در دستور کار قرار دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز با بیان اینکه ماموریت‌ شورای اطلاع رسانی بیان خدمات حاکمیت و دولت است، افزود: این شورا موظف است تعالی انسانی را مد نظر قرار دهد و در حوزه حجاب و عفاف سیاستی که دنبال می‌کنیم بر محور خانواده است.