آغاز ساخت ۱۱۹ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن توسط بنیاد مسکن
آغاز ساخت ۱۱۹ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن توسط بنیاد مسکن

به گزارش نوژان نیوز، حمیدرضا سهرابی روند احداث نهضت ملی مسکن را در شهرهای تحت مسوولیت بنیاد اعلام کرد و گفت: تاکنون بیش از ۱۱۹ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای تحت مسئولیت بنیاد وارد فاز عملیاتی و اجرایی شده است. معاون بنیاد مسکن در خصوص تخصیص زمین به اجرای پروژه‌های طرح نهضت […]

به گزارش نوژان نیوز، حمیدرضا سهرابی روند احداث نهضت ملی مسکن را در شهرهای تحت مسوولیت بنیاد اعلام کرد و گفت: تاکنون بیش از ۱۱۹ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای تحت مسئولیت بنیاد وارد فاز عملیاتی و اجرایی شده است.

معاون بنیاد مسکن در خصوص تخصیص زمین به اجرای پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن توضیح داد: اراضی احداث ۲۰۰ هزار واحد مسکونی تامین شده که برخی همچنان در مرحله بررسی قرار دارند.

به گفته سهرابی، نتایج بررسی اراضی شناسایی و معرفی شده در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت حداکثر تا ۳ ماه نخست سال ۱۴۰۲ اعلام می‌شود تا ساخت مسکن بر روی اراضی فاقد مشکل آغاز شود.

وی افزود: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی طی دولت سیزدهم ساخت یک میلیون و ۶۰۰ هزار واحد را تعهد کرده است که نیمی از آنها در شهرها و نیم دیگر در روستاها اجرایی خواهد شد.

 

منبع: خبرگزاری ایرنا