اختلاس ۴۰ میلیارد ریالی کارمند بانک در البرز
اختلاس ۴۰ میلیارد ریالی کارمند بانک در البرز

به گزارش نوژان نیوز، سرهنگ محمد نادربیگی اظهار کرد: در پی ارجاع پرونده قضایی با موضوع برداشت غیرقانونی و اختلاس ۴۰ میلیارد ریالی کارمند شعب یکی از بانک های دولتی کرج، بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت. وی افزود: در بررسی های انجام شده مشخص شد، متهم ۴۰ میلیارد ریال […]

به گزارش نوژان نیوز، سرهنگ محمد نادربیگی اظهار کرد: در پی ارجاع پرونده قضایی با موضوع برداشت غیرقانونی و اختلاس ۴۰ میلیارد ریالی کارمند شعب یکی از بانک های دولتی کرج، بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی های انجام شده مشخص شد، متهم ۴۰ میلیارد ریال از موجودی حساب مشتریان بانک را کسر و به حساب خود واریز کرده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان البرز خاطرنشان کرد : ماموران با تحت نظر قرار دادن تحرکات متهم، نامبرده را حین مراجعت به محل کارش دستگیر و به پلیس امنیت اقتصادی استان منتقل کردند.

نادربیگی با اشاره به ادامه تحقیقات برای مشخص شدن زوایای پنهان این پرونده، افزود : پلیس امنیت اقتصادی با هدف مبارزه با مفاسد اقتصادی تشکیل شده و این آمادگی وجود دارد تا اخبار و اطلاعات شهروندان در این حوزه از طریق شماره تلفن ۱۱۰ دریافت و رسیدگی شود.