ملاک ابقاء یا حذف مدیران در سال جدید، میزان جدیت در احقاق حقوق مردم است
ملاک ابقاء یا حذف مدیران در سال جدید، میزان جدیت در احقاق حقوق مردم است

به گزارش نوژان نیوز، رئیس جمهوری دستگاه‌های دولتی را موظف کرد تا در ایام تعطیلات نظارت بیشتری بر خدمات رسانی به مردم داشته باشند. دکتر سید ابراهیم رئیسی، در آخرین جلسه هیات دولت در سال ۱۴۰۱ با تأکید بر تلاش مضاعف مسوولان مربوط در مقابله با اجحاف، کم‌فروشی و گران‌فروشی به‌ویژه در ایام تعطیلات نوروز، […]

به گزارش نوژان نیوز، رئیس جمهوری دستگاه‌های دولتی را موظف کرد تا در ایام تعطیلات نظارت بیشتری بر خدمات رسانی به مردم داشته باشند.

دکتر سید ابراهیم رئیسی، در آخرین جلسه هیات دولت در سال ۱۴۰۱ با تأکید بر تلاش مضاعف مسوولان مربوط در مقابله با اجحاف، کم‌فروشی و گران‌فروشی به‌ویژه در ایام تعطیلات نوروز، دستگاه‌ها و اداره‌های دولتی را موظف کرد، در ایام تعطیلات با نظارت و تلاش بیشتر در حوزه‌های مختلف، تمهیدات و پیش‌بینی‌های لازم را برای خدمت‌رسانی بهتر به ملت بزرگ ایران در نظر بگیرند.

در همین راستا ، “مهدی اسلام پناه” رییس سازمان ملی استاندارد ایران، با ابلاغ دستور رییس دولت مردمی و انقلابی به همه مدیران کل استاندارد استان‌های کشور، تاکید کرد: «اجرای دستور رییس جمهوری بر مقابله با کم فروشی ها، محورکلیدی طرح ویژه نظارت عیدانه سراسر کشور است».

رییس سازمان ملی استاندارد ایران با بیان اینکه گزارش روزانه معاونان، روسای مراکز و مدیران کل استاندارد استان ها را حسب دستور رییس جمهوری شخصا رصد می کنم، اعلام کرد: میزان جدیت در احقاق حقوق مردم در مقابله با کم فروشی ها و سارقان کیفیت وکاهلان ایمنی مردم ملاک ابقاء یا حذف مدیران در سال جدید خواهد بود.

 

منبع: خبرگزاری ایرنا