چهارمین هفته از دوره آموزشی شهروندی «باغ شیشه‌ای» برگزار شد
چهارمین هفته از دوره آموزشی شهروندی «باغ شیشه‌ای» برگزار شد

به گزارش نوژان نیوز، علیرضا عاقلی اظهار داشت: سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج، هفته چهارم دوره‌های آموزشی اصول باغبانی و فضای سبز را برگزار کرد. وی افزود: دراین هفته شرکت‌کنندگان با شیوه‌های ساخت ونگهداری تراریوم از جمله خاک و بستر کاشت، گیاهان […]

به گزارش نوژان نیوز، علیرضا عاقلی اظهار داشت: سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج، هفته چهارم دوره‌های آموزشی اصول باغبانی و فضای سبز را برگزار کرد.

وی افزود: دراین هفته شرکت‌کنندگان با شیوه‌های ساخت ونگهداری تراریوم از جمله خاک و بستر کاشت، گیاهان مناسب و کاربردی در تراریوم ونکات مهم جهت نگهداری آن بعد از ساخت آشنا شده و عملاً با همکاری مدرس دوره اقدام به ساخت باغ شیشه‌ای کردند.

عاقلی گفت: تراریوم فضایی برای کاشت گیاهان است که می‌توان به عنوان یک باغ شیشه‌ای از آن نام برد. برخی از گیاهان به رطوبت بالایی احتیاج دارند بنابراین باغ شیشه‌ای می‌تواند مکان بسیار مناسبی برای رشد آن‌ها باشد. در واقع می‌توان از تراریوم به عنوان یک روش نگهداری گل و گیاه در منزل یاد کرد.