تکمیل ۲ پروژه عمرانی کرج نیازمند حمایت دولت است
تکمیل ۲ پروژه عمرانی کرج نیازمند حمایت دولت است

به گزارش نوژان نیوز، آیین راه‌اندازی آزمایشی خط ۲ قطار شهری کرج (ایستگاه آیت الله طالقانی تا ۴۵ متری گلشهر) با حضور وزیر کشور، استاندار البرز واعضای شورای شهر، شهردار و مدیران شهری برگزار شد. علی قاسم پور رئیس شورای اسلامی شهر کرج در این مراسم ضمن تشکر و قدردانی از حمایت دولت محترم، استاندار […]

به گزارش نوژان نیوز، آیین راه‌اندازی آزمایشی خط ۲ قطار شهری کرج (ایستگاه آیت الله طالقانی تا ۴۵ متری گلشهر) با حضور وزیر کشور، استاندار البرز واعضای شورای شهر، شهردار و مدیران شهری برگزار شد.

علی قاسم پور رئیس شورای اسلامی شهر کرج در این مراسم ضمن تشکر و قدردانی از حمایت دولت محترم، استاندار و تقدیر از زحمات بی‌شائبه و تلاش‌های مدیران و اعضای شورای شهر ادوار گذشته در راه‌اندازی پروژه ملی قطار شهری اظهار داشت: امروز به همت دولت محترم، شورای شهر و مدیریت شهری فاز یک خط ۲ قطار شهری کرج به طول حدود ۵. ۵ کیلومتر شامل‌ایستگاه ۴۵ متری گلشهر تا چهارراه طالقانی به صورت آزمایشی راه‌اندازی شد.

رئیس شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای احداث خط ۲ قطار شهری کرج افزود: شورای ششم در حالی این پروژه را تحویل گرفت که سیستم برق پروژه تکمیل نبود و قطارها در تهران بودند.

قاسم پور اذعان کرد: بزرگراه شمالی کرج که هزینه آن بر شهروندان این کلانشهر تحمیل شده در واقع یک مسیر ملی برای تردد ساکنان استان‌های مختلف کشور از جمله تهران است.

وی تأکید کرد: تکمیل این پروژه با کمک دولت نقش اساسی در روان‌سازی ترافیک استان البرز دارد.