حوزه کتاب نیازمند توجه بیشتر رسانه‌ای است
حوزه کتاب نیازمند توجه بیشتر رسانه‌ای است

به گزارش نوژان نیوز، محمدمهدی اسماعیلی با ارسال پیامی ویدئویی در اختتامیه بیستمین دوره جشنواره کتاب و رسانه به اهمیت این جشنواره تاکید کرد. اسماعیلی با بیان اینکه این جشنواره در دو سال اخیر به دلیل همه‌گیری بیماری کرونا امکان برگزاری نداشت، گفت: حوزه کتاب به عنوان یکی از مهمترین بخش‌های فرهنگی نیازمند توجه هرچه بیشتر […]

به گزارش نوژان نیوز، محمدمهدی اسماعیلی با ارسال پیامی ویدئویی در اختتامیه بیستمین دوره جشنواره کتاب و رسانه به اهمیت این جشنواره تاکید کرد.

اسماعیلی با بیان اینکه این جشنواره در دو سال اخیر به دلیل همه‌گیری بیماری کرونا امکان برگزاری نداشت، گفت: حوزه کتاب به عنوان یکی از مهمترین بخش‌های فرهنگی نیازمند توجه هرچه بیشتر در مدیریت خبری است. در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تلاش برای گسترش فرهنگ کتابخوانی هستیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر لزوم پشتیبانی رسانه‌ها از کتاب ادامه داد: کتابخوانی زمانی می‌تواند از پشتیبانی خوبی برخوردار باشد که اصحاب رسانه از آن پشتیبانی کند. برای موضوع کتاب باید در همه حوزه‌های فرهنگی جایگاه خاصی در نظر بگیریم، خواندن کتاب را به عنوان رفتار مطلوب در کنش‌های اجتماعی نشان دهیم.

منبع: خبرگزاری ایرنا