سهم‌الشرکه بازنشستگی فرهنگیان به حساب‌های بانک سرمایه واریز می‌شود
سهم‌الشرکه بازنشستگی فرهنگیان به حساب‌های بانک سرمایه واریز می‌شود

به گزارش نوژان نیوز، حمید باقرنژاد اظهارداشت: با توجه به منویات و سیاست‌های اتخاذ شده هیات مدیره موسسه در زمینه تقویت و احیای بانک سرمایه و جایگزینی بانک مزبور برای واریز وجوه اعضای بازنشسته، فرهنگیانی که پیش از این در بانک سرمایه حساب ندارند، می‌توانند نسبت به افتتاح حساب در این بانک اقدام کنند. وی ادامه […]

به گزارش نوژان نیوز، حمید باقرنژاد اظهارداشت: با توجه به منویات و سیاست‌های اتخاذ شده هیات مدیره موسسه در زمینه تقویت و احیای بانک سرمایه و جایگزینی بانک مزبور برای واریز وجوه اعضای بازنشسته، فرهنگیانی که پیش از این در بانک سرمایه حساب ندارند، می‌توانند نسبت به افتتاح حساب در این بانک اقدام کنند.

وی ادامه داد: از آنجایی که محدودیت‌هایی از نظر وجود شعب بانک سرمایه در سراسر کشور وجود داشت در هماهنگی با بانک سرمایه، امکان افتتاح حساب به صورت غیرحضوری و به صورت اینترنتی از طریق سایت بانک سرمایه به آدرس www.sbank.ir و نرم‌افزار تک بانک برای اعضای موسسه فراهم شد تا فرهنگیان بدون هیچ محدودیتی بتوانند نسبت به این کار اقدام کنند.

عضو هیات مدیره موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان اعلام کرد: فرهنگیان می‌توانند با نصب نرم‌افزار بانک سرمایه بر روی گوشی‌های تلفن همراه هوشمند خود، همه مراحل افتتاح حساب، احراز هویت الکترونیکی، دریافت شماره حساب و حتی فعالسازی کارت بانکی را انجام دهند و دیگر نیازی به مراجعه حضوری به شعب بانک ندارند.

باقرنژاد تاکید کرد: فرهنگیان لازم است شماره حساب دریافتی را به مسئول تعاون اداره آموزش و پروش محل خدمت خود یا به نمایندگان استانی موسسه در مراکز استان‌ها در سراسر کشور اعلام کنند که در سیستم ثبت شود تا سهم‌الشرکه آنها در زمان بازنشستگی به این حساب واریز شود.

منبع: خبرگزاری ایرنا