ارتقای معیشت پلیس اولویت فرماندهی انتظامی در سال ۱۴۰۲ است
ارتقای معیشت پلیس اولویت فرماندهی انتظامی در سال ۱۴۰۲ است

به گزارش نوژان نیوز، سردار مهدی حاجیان، یکی از برنامه های فراجا در معماری نوین آینده را ارتقای منزلت اجتماعی پلیس عنوان کرد و افزود: منابع معیشتی و دریافتی پلیس همخوانی با میزان و گستردگی وظایف سنگین و دایره خدمات آن ندارد. وی با بیان اینکه فرماندهی نیروی انتظامی تاکید جدی بر ارتقای معیشت پلیس […]

به گزارش نوژان نیوز، سردار مهدی حاجیان، یکی از برنامه های فراجا در معماری نوین آینده را ارتقای منزلت اجتماعی پلیس عنوان کرد و افزود: منابع معیشتی و دریافتی پلیس همخوانی با میزان و گستردگی وظایف سنگین و دایره خدمات آن ندارد.

وی با بیان اینکه فرماندهی نیروی انتظامی تاکید جدی بر ارتقای معیشت پلیس دارد، ادامه داد: در بودجه سال آینده و همچنین دورنمای معماری نوین موضوع معیشت در اولویت قرار گرفته است.

سخنگوی فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی افزایش رسمی حقوق را مطابق با تصمیم دولت و مجلس شورای اسلامی عنوان کرد و گفت: در حوزه معیشت بسته های حمایتی و متفاوتی را درنظرگرفته‌ایم که متعاقباً بر اساس تنظیم بودجه و اعتبار سال آینده نیروهای مسلح و فرماندهی انتظامی این طرح اجرایی خواهد شد.

سردار حاجیان همچنین تقویت و افزایش اختیارات پلیس را از دیگر راهبردها برای ارتقای منزلت پلیس عنوان کرد و افزود: در این زمینه نیز به دنبال افزایش اختیارات قانونی هستیم که هم با قوه قضاییه و هم مجلس شورای اسلامی تعاملات سازنده ای داشتیم.

منبع: خبرگزاری ایرنا