قطار شهری کرج در دوره ششم به عمل تبدیل شد
قطار شهری کرج در دوره ششم به عمل تبدیل شد

به گزارش نوژان نیوز، فاطمه منعمی در حاشیه انجام اولین تست گرم قطار شهری کرج که با حضور شهردار و اعضای شورای شهر کرج ، مدیران شهری و اصحاب رسانه انجام شد با اشاره به نگاه ویژه شورای شهر به حمل و نقل عمومی اظهار داشت: به طور کلی توسعه حمل و نقل عمومی در […]

به گزارش نوژان نیوز، فاطمه منعمی در حاشیه انجام اولین تست گرم قطار شهری کرج که با حضور شهردار و اعضای شورای شهر کرج ، مدیران شهری و اصحاب رسانه انجام شد با اشاره به نگاه ویژه شورای شهر به حمل و نقل عمومی اظهار داشت: به طور کلی توسعه حمل و نقل عمومی در هر شهر در حوزه عملکرد شورای شهر و مدیریت شهری است .

دبیر شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: پروژه قطار شهری کرج در ادوار گذشته آغاز و پس از گذشت ۲۰ سال با تشکیل کارگروه و پی گیری شورای ششم در ایستگاه آن به بهره برداری رسید.

منعمی بیان کرد: البته در هر دوره ای توسط اعضای شورای شهر و مدیریت شهری زحماتی را متقبل شدند و دوره ششم شورای شهر نیز با تشکیل کارگروه و پی گیری توانستیم دو ایستگاه را به بهره برداری برسانیم
.

وی خاطرنشان کرد: ساماندهی و توسعه حمل و نقل عمومی از مطالبات اصلی شهروندان است موضوعی که مدیریت شهری باید آن را رفع کند تا آرامش و حمل و نقل سریع در تردد برای شهروندان حاصل شود.

وی اذعان کرد: تست اولین رام قطار شهری کرج با موفقیت انجام شد ان شالله با راه اندازی این دو ایستگاه بتوانیم نقطه امید روشن و گامی در جهت کاهش ترافیک و رضایت شهروندان روشن کنیم.

منعمی یادآور شد: نقطه عطف پروژه قطار شهری زمانی است که ایستگاه شهید سلطانی راه اندازی شود ایستگاهی که می تواند محل تلاقی مترو تهران و کرج باشد و هزینه سفر به کلانشهر تهران را کاهش دهد.