سرمایه‌گذاری بنیاد مستضعفان در صنایع غذایی افزایش می‌یابد
سرمایه‌گذاری بنیاد مستضعفان در صنایع غذایی افزایش می‌یابد

به گزارش نوژان نیوز، سید پرویز فتاح در آیین افتتاح یک واحد دامپروری ۶ هزار راسی در شهرستان آبیک به خبرنگاران گفت: در حال حاضر ۱۰ درصد تولید شیر کشور مربوط به واحدهای دامی بنیاد مستضعفان است که این رقم با سرمایه گذاری های جدید افزایش خواهد یافت. وی با بیان اینکه بنیاد مستضعفان مدیریت […]

به گزارش نوژان نیوز، سید پرویز فتاح در آیین افتتاح یک واحد دامپروری ۶ هزار راسی در شهرستان آبیک به خبرنگاران گفت: در حال حاضر ۱۰ درصد تولید شیر کشور مربوط به واحدهای دامی بنیاد مستضعفان است که این رقم با سرمایه گذاری های جدید افزایش خواهد یافت.

وی با بیان اینکه بنیاد مستضعفان مدیریت ۱۱۰ هزار راس دام را برعهده دارد که سالانه بیش از ۶۰۰ هزار تن شیر تولید می کنند، اظهار کرد چهار طرح جدید نیز برای سال آینده در صنعت دامپروری از سوی این بنیاد عملیاتی می شود.

به گفته این مسوول، برخلاف بعضی صحبت ها، سرمایه گذاری در زمینه دام و محصولات لبنی از توجیهات اقتصادی منطقی و نویی برخوردار است و به خودکفایی در صنعت غذای کشور نیز کمک شایانی می کند.

فتاح خاطرنشان کرد: امسال برای نخستین مرتبه یک میلیون و ۲۰۰ هزار بسته محصولات لبنی تولیدات بنیاد مستضعفان به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی اهدا شد که به توصیه پزشکان ارزشمندتر از سایر اقلام غذایی کمک شده بوده است.

منبع: خبرگزاری ایرنا