تمدید قرارداد اوسمار را نهایی می‌کنیم
تمدید قرارداد اوسمار را نهایی می‌کنیم

به گزارش نوژان نیوز رضا درویش مدیر عامل باشگاه پرسپولیس درباره برد تیمش  برابر تیم استقلال خوزستان، اظهار کرد: این بازی نشان داد بازیکنان بزرگ ما می‌توانند هر نتیجه‌ای را تغییر بدهند. خدا را شکر پیروزی محقق شد و مبارک هواداران باشد. او درباره اینکه پس از پایان نیمه اول تصور می‌کرد پرسپولیس برنده بازی […]


به گزارش نوژان نیوز

رضا درویش مدیر عامل باشگاه پرسپولیس درباره برد تیمش  برابر تیم استقلال خوزستان، اظهار کرد: این بازی نشان داد بازیکنان بزرگ ما می‌توانند هر نتیجه‌ای را تغییر بدهند. خدا را شکر پیروزی محقق شد و مبارک هواداران باشد.

او درباره اینکه پس از پایان نیمه اول تصور می‌کرد پرسپولیس برنده بازی شود، گفت: می‌دانستم بازیکنان توانش را دارند. قابل پیش‌بینی نبود که ۳ گل بخوریم و نباید هم این اتفاق می‌افتاد، اما بازیکنان ما شایستگی زیاد خود را نشان دادند. خدا را شکر از تعصب پرسپولیسی خود بهره بردند و توانستند برنده شوند.

مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به اینکه با توجه به صدرنشین شدن این تیم آیا تصور می‌کند سرخ‌پوشان بتوانند به قهرمانی برسند، گفت: قبل از بازی گفتم ۳ فینال داریم. هفته بیست و دوم هم گفتم ۹-۸ فینال داریم و اگر بازی‌های خود را ببریم، قهرمان می‌شویم. قبل از بازی امروز هم گفتم اگر در دیدار‌های خود برنده شویم، قهرمان خواهیم شد و ان‌شا‌ءالله با کمک خدا این قهرمانی محقق می‌شود.

درویش درباره درگیری بین هواداران هم تصریح کرد: ما متأسفانه گل‌های بدی خوردیم و برخی از هواداران هم آستانه تحمل‌شان پایین بود، اما بازیکنان آنچه که استحقاقش را داشتند، کسب کردند. مهم برد بازی بود که برای ما محقق شد و نوش جان هواداران باشد، ان‌شاءالله که بتوانیم ۲ بازی بعد را هم ببریم و قهرمان شویم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به طرح این موضوع که هواداران تیمش اعتقاد دارند که پرسپولیس نیاز به تقویت به ویژه در خط حمله دارد، خاطر نشان کرد: بله، توقع به‌جایی است، ما هم از سرمربی تیم خواستیم که چند بازیکن که شایسته پرسپولیس باشند را معرفی کند و بازیکنی که بتواند به بخش هجومی تیم کمک کند حتماً جذب کنیم، ضمن اینکه امروز دیدید که عیسی آل‌کثیر چه بازی خوبی انجام داد و بازیکنان دیگر هم شایسته بودند. گاهی اوقات پیش می‌آید که خط دفاعی آسیب‌پذیر باشد، اما ان‌شاءالله تیم را تقویت می‌کنیم تا در آینده و با وجود تیم‌های بزرگ عربی هم به قهرمانی آسیا برسیم. ما زمانی که دو بازی بعدی‌مان را هم بردیم می‌توانیم بگوییم قهرمان هستیم.

او ادامه داد: جا دارد که یک تسلیت به ملت ایران بگویم. سرداران خلبان در چند روز گذشته کمتر نام‌شان برده شد. وقتی از رئیس‌جمهور صحبت می‌کنیم بهترین کارشان را واگذاری دو باشگاه مطرح می‌کنیم و دیپلماسی وزیر خارجه مشهود بود، اما کسی از زحمات خلبانان حرفی نمی‌زند که جان‌شان را در دست گرفتند، آنها واقعا بزرگ‌مردان ایران زمین هستند.

درویش در پاسخ به این سؤال که «با مالکان باشگاه صحبتی درباره بودجه فصل بعد انجام شده است؟»، تصریح کرد: همین چند روز پیش با هیئت مدیره بانک جلسه داشتیم و قول‌های بسیار خوبی دادند که ان‌شاالله مشکلات را برطرف کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره تمدید قرارداد اوسمار هم به خبرنگاران گفت: با او صحبت کردیم و به توافق بسیار نزدیک شدیم و در این هفته سعی می‌کنیم این موضوع را نهایی کنیم.منبع