۹۵ درصد مردم قوانین رانندگی را رعایت می‌کنند
۹۵ درصد مردم قوانین رانندگی را رعایت می‌کنند

به گزارش نوژان نیوز، سردار احمدرضا رادان در رزمایش نوروزی پلیس راهور اظهار کرد: حضور به موقع و به هنگام و مناسب نیروهای امداد و نجات و حوزه راه و انتظامی می تواند ارمغان سلامت و ایمنی و آرامش در سفر به مردم دهد. وی خطاب به نیروهای راهور گفت: اقدام شما در مسیر خدمت […]

به گزارش نوژان نیوز، سردار احمدرضا رادان در رزمایش نوروزی پلیس راهور اظهار کرد: حضور به موقع و به هنگام و مناسب نیروهای امداد و نجات و حوزه راه و انتظامی می تواند ارمغان سلامت و ایمنی و آرامش در سفر به مردم دهد.

وی خطاب به نیروهای راهور گفت: اقدام شما در مسیر خدمت می تواند خاطره انگیز باشد و شادترین لحظات را برای مردم در سفر به ارمغان بیاورد. ما قرار داریم و هم قسم هستیم در خدمت مردم باشیم و برای آسایش مردم در تعطیلات از هیچ کوششی صرف نظر نکنیم.

سردار رادان ادامه داد: تعداد کسانی که مقررات راهور و رانندگی را رعایت نمی کنند، حدود ۵ درصد هستند و ٩۵ درصد مردم خود را ملزم به رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی می دانند. از همه مردم خواهش می کنیم حالا که ما برای آرامش شما هم قسم شدیم، مردم هم برای آرامش خود با ما همراه باشند.

وی تاکیدکرد: خستگی سم سفر است و راه های ایران اسلامی آنقدر جذاب است که استراحت در سفر خود شعفی مضاعف دارد. قرار است که خستگی ٨٧ هزار نفری که برای خدمت در جاده ها مستقر هستند به در شود، از مردم می خواهیم که با رعایت قوانین رانندگی و سلامت خود اثرگذاری فعالیت خدمت گذاران را نشان دهند. خدمت باید با ادب و اقتدار باشد و امیدوارم نوروزی آرام و سالم برای مردم و همه باشد.

رادان گفت: در سال ١۴٠٢ و قبل از آن تمام تلاش خود را داریم تا امنیت و نظم در جامعه در تمامی ابعاد و شهرها و جاده ها و در منازل و خیابان ها جاری و ساری باشد.

 

منبع: خبرگزاری ایرنا