۱۲۰ میلیارد تومان به پروژه بزرگراه شمالی تزریق شده است
۱۲۰ میلیارد تومان به پروژه بزرگراه شمالی تزریق شده است

به گزارش نوژان نیوز، هرداد کیانی در جلسه ای که با حضور وزیر راه و شهرسازی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز و رییس شورای شهر کرج در محل کارگاه پروژه بزرگراه شمالی برگزار شد، ضمن تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه و نیمه شعبان اظهار داشت: برای هرچه سریعتر اجرایی شدن پروژه نیازمند کمک و […]

به گزارش نوژان نیوز، هرداد کیانی در جلسه ای که با حضور وزیر راه و شهرسازی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز و رییس شورای شهر کرج در محل کارگاه پروژه بزرگراه شمالی برگزار شد، ضمن تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه و نیمه شعبان اظهار داشت: برای هرچه سریعتر اجرایی شدن پروژه نیازمند کمک و حمایت دولت هستیم.

شهردار کرج ضمن یادآوری این موضوع که در سه ماه اخیر ۱۲۰ میلیارد تومان بابت پروژه کنارگذرشمالی کرج تزریق شده است، خواستار در نظر گرفتن اعتباری از سوی دولت برای تسریع در تکمیل پروژه شد.

در ادامه مهرداد بذرپاش، وزیر راه و شهرسازی کشور قول مشارکت و کمک دولت جهت عملیاتی شدن پروژه را داد و گفت: امید است با حمایت دولت بخشی از این پروژه تا بهمن ماه سال آینده به بهره برداری برسد.

شایان ذکر است در پایان جلسه وزیر راه و شهرسازی کل کشور با همراهی مسولان استانی و شهری حاضر از پروژه بزرگراه شمالی بازدید کردند.