یادواره شهدای کارگری و کارفرمایی استان البرز برگزار می شود
یادواره شهدای کارگری و کارفرمایی استان البرز برگزار می شود

به گزارش نوژان نیوز، در این جلسه مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، کمتر از شهادت نیست. به ویژه شهدای کارگری و کارفرمایی که در کنار تامین نیازهای تولیدی و صنعتی کشور در دفاع از خاک عزیز این مرز و بوم، جان پاک خود […]

به گزارش نوژان نیوز، در این جلسه مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، کمتر از شهادت نیست. به ویژه شهدای کارگری و کارفرمایی که در کنار تامین نیازهای تولیدی و صنعتی کشور در دفاع از خاک عزیز این مرز و بوم، جان پاک خود را اهدا کردند.

عبدالله دارایی در ادامه گفت: حقیقت اعتقاد من این است که امروز سنگر تولید، صنعت و کار به عنوان خط مقدم دفاع از حرم انقلاب ایران اسلامی است و کارفرمایان و کارگران عزیز، سربازان و فرماندهان این جبهه مقدم ایران سربلند هستند.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: استان البرز بیش از ۴۰۰ شهید کارگری و کارفرمایی را نهال تنومند انقلاب اسلامی هدیه کرده است، چهارم بهمن ماه شاهد برگزاری بزرگترین یادواره شهدای کارگری و کارفرمایی با حضور خیل عظیم علاقمندان به انقلاب اسلامی و آرمان‌های امام و رهبری در استان البرز خواهیم بود.

در این جلسه هریک از حاضرین به نمایندگی از گروههای مختلف مردمی دستگاه ها و نهادهای انقلابی به بیان دیدگاه ها و تقسیم وظایف و ماموریت‌های خود در بر پایی هر چه بهتر این برنامه پرداختند.