کشف اموال مسروقه به ارزش ۵ میلیارد ریال در شهرستان ری/ ۲ سارق حرفه‌ای دستگیر شدند
کشف اموال مسروقه به ارزش ۵ میلیارد ریال در شهرستان ری/ ۲ سارق حرفه‌ای دستگیر شدند

به گزارش نوژان نیوز؛ سرهنگ محمد قاسم طرهانی گفت: با وقوع سرقت منزل در محدوده ری و حسن آباد فشافویه، رسیدگی به موضوع سریعاً در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت و با توجه اهمیت موضوع، عوامل این یگان وارد عمل شدند و پس از حضور در محل مشخص شد سارقان با […]


به گزارش نوژان نیوز؛

سرهنگ محمد قاسم طرهانی گفت: با وقوع سرقت منزل در محدوده ری و حسن آباد فشافویه، رسیدگی به موضوع سریعاً در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت و با توجه اهمیت موضوع، عوامل این یگان وارد عمل شدند و پس از حضور در محل مشخص شد سارقان با تخریب قفل‌های درب ورودی وارد ساختمان شده و اقدام به سرقت می‌کند.

وی افزود: کارآگاهان آن پلیس با انجام تاکتیک‌های عملیاتی و بکارگیری شگرد‌های خاص پلیسی به دست آوردند سرقت‌ها توسط ۲ مرد جوان انجام می‌شود.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه با استفاده از بانک اطلاعاتی مجرمان و بازبینی دوربین‌های مداربسته هویت و مخفیگاه هر ۲ سارق در محدوده ری شناسایی شد افزود: پس از هماهنگی‌های لازم تیمی از مأموران به مخفیگاه متهمان اعزام و موفق به دستگیری هر ۲ متهم در مخفیگاهشان شدند.

سرهنگ طرهانی ابراز داشت: در بازدید از مخفیگاه سارقان مقادیری اموال مسروقه به ارزش ریالی ۵ میلیارد ریال کشف و به همراه متهمان به کلانتری انتقال داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری با اشاره به اینکه متهمان ۳۴ و ۳۶ ساله که کمتر از یکسال از زندان آزاد شده پس از انتقال به کلانتری به بزه انتسابی معترف شدند گفت: تا کنون ۱۰ مالباخته شناسایی و به پلیس آگاهی دعوت شده‌اند که در این راستا پرونده تشکیل شده است و پس از تکمیل پرونده متهم جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.منبع خبر