پیام رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی کشور در پی انتصاب دبیر جدید شورای عالی امنیت ملی
پیام رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی کشور در پی انتصاب دبیر جدید شورای عالی امنیت ملی

به گزارش نوژان نیوز؛ متن پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم  مدیریت افتخار بزرگی است که پروردگار متعال آن را بر عهده¬ی کسانی قرار داده که با عمل خالصانه¬ی خویش در مسیر خشنودی و  رضایت مردم گام بر می¬دارند. حضرت امام خامنه‌ای «مد ظله العالی»  دبیر محترم شورای عالی امنیت ملی  برادر […]


به گزارش نوژان نیوز؛

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

مدیریت افتخار بزرگی است که پروردگار متعال آن را بر عهده¬ی کسانی قرار داده که با عمل خالصانه¬ی خویش در مسیر خشنودی و 

رضایت مردم گام بر می¬دارند. حضرت امام خامنه‌ای «مد ظله العالی» 

دبیر محترم شورای عالی امنیت ملی 

برادر بزرگوار سردار دریادار پاسدار دکتر علی اکبر احمدیان «دام عزه»

سلام علیکم

 مسئولیت‌ها در نظام اسلامی برای مردان مؤمن و مجاهد، میدان خدمت و عرصه مجاهدت برای حفظ و تعالی ارزش‌هایی ست که شهیدان والا مقام خون‌های پاک و مقدس خویش رادر راه آن تقدیم نموده اند. 

اینجانب انتصاب شایسته جنابعالی را به عنوان دبیر شورای عالی امنیت ملی که از مدیران جهادی و ارزشی و با سابقه کشور هستید تبریک عرض می‌نمایم. امیدوارم در دوران مسئولیت شما، شورای عالی امنیت ملی، با مدیریت جهادی و خستگی ناپذیر با ایجاد هماهنگی دقیق و به موقع فعالیت‌های سیاسی، اطلاعاتی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی در راستای تدابیر دفاعی – امنیتی و بهره گیری از ظرفیت‌ها و امکانات مادی و معنوی کشور برای مقابله با تهدید‌های داخلی و خارجی و اجرای رهنمود‌ها و منویات مقام عظمای ولایت «مد ظله العالی» در حوزه وظایف آن شورای محترم بیش از پیش کوشا بوده و کارنامه درخشانی از خدمت به نظام مقدس اسلامی را برای خود در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت نمایید. 

سلامتی و دوام توفیقات شما و سایر همکارانتان را، تحت توجهات حضرت ولی عصر «عجل الله تعالی فرجه الشریف» و رهبری حکیمانه فرماندهی¬معظم کل قوا حضرت آیت الله¬العظمی¬امام¬خامنه‌ای «مدظله¬العالی» ازدرگاه خداوندمتعال مسئلت دارم.

 رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

 سید علیرضا ادیانیمنبع خبر