واکنش سرپرست نایب رئیسی فدراسیون فوتبال به حواشی تیم ملی
واکنش سرپرست نایب رئیسی فدراسیون فوتبال به حواشی تیم ملی

به گزارش نوژان نیوز و به نقل از ایرنا، روز گذشته خبری مبنی بر انصراف ۱۴ بازیکن از حضور در سومین اردوی تیم ملی فوتبال بانوان شنیده شد. مریم منظمی در واکنش به این خبر گفت: امروز تمامی بازیکنان دعوت شده به سومین اردوی تیم ملی فوتبال بانوان با حضور کادر فنی به تمرین پرداختند […]

به گزارش نوژان نیوز و به نقل از ایرنا، روز گذشته خبری مبنی بر انصراف ۱۴ بازیکن از حضور در سومین اردوی تیم ملی فوتبال بانوان شنیده شد.

مریم منظمی در واکنش به این خبر گفت: امروز تمامی بازیکنان دعوت شده به سومین اردوی تیم ملی فوتبال بانوان با حضور کادر فنی به تمرین پرداختند و مشکلی وجود ندارد.

در حاشیه تمرینات امروز مریم منظمی سرپرست نایب رئیسی بانوان به همراه نادره درودیان رئیس دپارتمان بانوان سرپرست حضور یافت و دقایقی با کادرفنی و بازیکنان به گفتگو پرداخت و برای ملی‌پوشان در مسابقات پیش‌رو آرزوی موفقیت کرد.

تیم ملی فوتبال بانوان که خود را برای حضور در مرحله انتخابی رقابت‌های المپیک ۲۰۲۴ آماده می‌کند، اردوی آماده‌سازی متصل به اعزام خود را از پنجم فروردین ماه در مرکز ملی فوتبال آغاز کرد.

از ۳۰ بازیکن دعوت شده، ۲۳ بازیکن به این مسابقات اعزام می‌شوند.

تیم ملی فوتبال کشورمان در در گروه B با تیم های میانمار، بنگلادش و مالدیو همگروه است. این رقابت‌ها از ۱۴ تا ۲۲ فروردین ماه به میزبانی میانمار در شهر یانگون برگزار می‌شود.

 

منبع: خبرگزاری ایرنا