مردم انقلابی البرز در روز قدس حماسه خلق می کنند
مردم انقلابی البرز در روز قدس حماسه خلق می کنند

به گزارش نوژان نیوز، مرتضی ولی پوری در نشست برنامه ریزی و هماهنگی راهپیمایی روز جهانی قدس، اظهار کرد: تمام دستگاه‌های اجرایی به خصوص رسانه‌های گروهی باید برای ترغیب حضور مردم در راهپیمایی روز قدس وارد میدان شوند. وی افزود: بدون تردید راهپیمایی با شکوه روز جهانی قدس در ایران اسلامی و استان البرز پیام […]

به گزارش نوژان نیوز، مرتضی ولی پوری در نشست برنامه ریزی و هماهنگی راهپیمایی روز جهانی قدس، اظهار کرد: تمام دستگاه‌های اجرایی به خصوص رسانه‌های گروهی باید برای ترغیب حضور مردم در راهپیمایی روز قدس وارد میدان شوند.

وی افزود: بدون تردید راهپیمایی با شکوه روز جهانی قدس در ایران اسلامی و استان البرز پیام رسایی برای این رژیم کودک کش خواهد داشت.

معاون استاندار البرز با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص نابودی رژیم صهیونیستی تا ۲۵ سال آینده گفت: با توجه به تحولات هرج و مرج درون رژیم اشغالگر صهیونیستی نابودی این رژیم نزدیک شده است.

ولی پوری با بیان اینکه برای راهپیمایی روز قدس باید از همه امکانات و توان برای حضور هرچه باشکوه‌تر مردم در آن به کار گیریم، افزود: شهرداری‌ها تبلیغات محیطی مناسب را در تبیین اهمیت روز قدس و برای دعوت مردم بکار گیرند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز با تاکید بر لزوم گفتمان سازی گفت: برگزاری نشست های تبیینی با حضور اقشار مختلف اعم از اصناف، نخبگان، ورزشکاران، دانش آموزان و دانشجویان ، بانوان با موضوع قدس و مقاومت در این ایام برگزارشود.

وی افزود: با توجه به بازگشایی مدارس و دانشگاه ها امسال ظرفیت های خوبی به وجود آمده و می توان از این ظرفیت ها در راستای حضور پررنگ مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس استفاده کرد.

در این نشست اعلام شد همزمان با روز قدس برنامه های متنوعی از جمله برگزاری جلسات تبیینی با موضوع فلسطین و قدس شریف در دستگاه های اجرایی، مدارس و دانشگاه ها ، برگزاری کرسی های آزاد اندیشی، سخنرانی ائمه جماعات مساجد، برگزاری نمایشگاه کتاب با موضوع قدس شریف و فضاسازی شهری، مسابقات نقاشی، کاریکاتور، شب شعر، ویژه برنامه ها در مدارس، مسجد، دانشگاه ها و پویش هایی که در فضای مجازی، نمایشگاه عکس جنایات رژیم صهیونسیتی و همچنین تبلیغات میدانی و تولید محتوا از فرمایشات رهبری و امام راحل و تبلیغات محیطی در البرز پیش بینی شده است.