محرمی با ۴ گلِ دینامو به ایران می‌آید
محرمی با ۴ گلِ دینامو به ایران می‌آید

[ad_1] به گزارش نوژان نیوز؛ در چارچوب مسابقات هفته سی و ششم و پایانی لیگ یک کرواسی، تیم فوتبال دینامو زاگرب که صادق محرمی را برای ششمین بازی پیاپی در ترکیب ابتدایی و سمت راست خط دفاعی داشت، از ساعت ۲۰:۴۵ امشب در ورزشگاه ماکسیمیر به مصاف تیم گوریسا رفت. یاران محرمی که قهرمانی خود […]

[ad_1]
به گزارش نوژان نیوز؛

در چارچوب مسابقات هفته سی و ششم و پایانی لیگ یک کرواسی، تیم فوتبال دینامو زاگرب که صادق محرمی را برای ششمین بازی پیاپی در ترکیب ابتدایی و سمت راست خط دفاعی داشت، از ساعت ۲۰:۴۵ امشب در ورزشگاه ماکسیمیر به مصاف تیم گوریسا رفت.

یاران محرمی که قهرمانی خود در لیگ یک کرواسی را یک ماه قبل قطعی کردند، در دیدار امشب هم توانستند بازی تشریفاتی مقابل گوریسا را با یک برد پر گل دیگر تمام کنند و بیست و چهارمین و آخرین پیروزی فصل را جشن بگیرند.

تیم فوتبال دینامو زاگرب با برتری ۴ بر یک مقابل گوریسا، فصل ۲۳-۲۰۲۲ لیگ یک کرواسی را با کسب ۲۴ پیروزی، ۹ تساوی و تنها سه شکست به پایان رساند و با ۸۱ امتیاز و ۱۰ امتیاز بیشتر نسبت به هایدوک اسپلیت، در صدر قرار گرفت.

صادق محرمی، ملی‌پوش ایرانی دینامو زاگرب که پیش از این در ۲۴ مسابقه لیگ یک کرواسی یک گل به ثمر رسانده و یک پاس گل داده بود، امشب آخرین بازی فصل را با حضور ۹۰ دقیقه‌ای مقابل گوریسا پشت سر گذاشت.

[ad_2]

منبع خبر