فرصت قهرمانی را از دست دادیم
فرصت قهرمانی را از دست دادیم

به گزارش نوژان نیوز؛ بایرن مونیخ در بازی هفته سی و سوم بوندسلیگا به مصاف لایپزیش رفت و با نتیجه ۳-۱ شکست خورد. بایرن در صورت پیروزی در این بازی می‌توانست اختلاف امتیازی با دورتموند را به عدد ۴برساند اما اکنون وضعیت برای آن‌ها خطرناک است. دورتموند در صورت برد در مسابقه فرداشب برابر آگزبورگ […]


به گزارش نوژان نیوز؛

بایرن مونیخ در بازی هفته سی و سوم بوندسلیگا به مصاف لایپزیش رفت و با نتیجه ۳-۱ شکست خورد.

بایرن در صورت پیروزی در این بازی می‌توانست اختلاف امتیازی با دورتموند را به عدد ۴برساند اما اکنون وضعیت برای آن‌ها خطرناک است.

دورتموند در صورت برد در مسابقه فرداشب برابر آگزبورگ 70 امتیازی می‌شود و ۲امتیاز از بایرن مونیخ جلو می‌افتد تا صدرنشین شود.

الیور کان ، نایب رئیس بایرن مونیخ، مانند طرفداران باوارایی‌ها از کسب چنین نتیجه‌ای در فاصله یک هفته مانده به پایان رقابت‌ها ناامید است.

الیور کان پس از پایان بازی به خبرنگاران گفت:” چنین اتفاقی در این فصل بارها اتفاق افتاد. احساس می‌کنم همه چیز در حال فروپاشی است. تیم این احساس را نداشت که بعد از گل تساوی می‌تواند کاری انجام دهد. دیگر مثل گذشته آن را در دست نداریم. این تلخ است. ما عمیقاً درگیر هستیم. ناامید شدیم که این فرصت را دادیم.”

کان درباره کمرنگ شدن شانس قهرمانی اضافه کرد:”خیلی تلخ است زیرا دیگر قهرمانی را در دست نداریم، اما این باور هنوز وجود دارد. من اتفاقات زیادی را در فوتبال تجربه کرده‌ام. تنها زمانی همه چیز تمام می‌شود که بازی در کلن تمام شود.”

 منبع خبر