عقب ماندگی‌های البرز در حال جبران است
عقب ماندگی‌های البرز در حال جبران است

به گزارش نوژان نیوز، “مجتبی عبداللهی” در نشست با هیات امنای یادگاران دفاع مقدس استان البرز، با بیان اینکه هر کجا رزمندگان و یادگاران دوران دفاع مقدس گرد هم می آیند، خاطرات زیبایی از ایثار، شجاعت و شهادت فرزندان این مرز و بوم را تداعی می کنند، افزود: با الگو گرفتن از این روحیه خدمت، […]

به گزارش نوژان نیوز، “مجتبی عبداللهی” در نشست با هیات امنای یادگاران دفاع مقدس استان البرز، با بیان اینکه هر کجا رزمندگان و یادگاران دوران دفاع مقدس گرد هم می آیند، خاطرات زیبایی از ایثار، شجاعت و شهادت فرزندان این مرز و بوم را تداعی می کنند، افزود: با الگو گرفتن از این روحیه خدمت، درصدد هستیم خدمتگزاری حقیقی برای مردم شریف استان باشیم و در دولت سیزدهم، منشا تحول و اثر در ابعاد مختلف باشیم.

عبداللهی گفت: البرز بعنوان ایران کوچک، ظرفیتی نهفته از یک کشور است که باید با همدلی، مودت، تعامل و همگرایی همانند دوران وحدت آفرین دفاع مقدس برای شکوفایی آن تلاش کنیم.

وی افزود: با ایمانی راسخ برای خدمت به مردم استان در حال تلاش هستم تا بتوانم نزد خدا و خانواده های معزز شهدا و ایثارگران سربلند باشم.

استاندار البرز گفت: به تمام استان اشراف کامل پیدا کرده ام و با شناخت کاستی ها و توان استان و بهره گیری از نیروهای انقلابی، نخبه و مدیران خدوم به برنامه ریزی در جهت توسعه همه جانبه پرداختیم.

وی افزود: اکنون نیز رزمندگان باید در صحنه باشند و بعنوان بزرگان این استان در حوزه های مختلف مطالبه گر، یار و یاور ما در راه خدمتگزاری به مردم باشند.