عرضه مرغ در تهران افزایش یافت
عرضه مرغ در تهران افزایش یافت

به گزارش نوژان نیوز؛ آقای مسعود امراللهی از افزایش عرضه مرغ به تهران خبر داد و گفت: با توجه به بهبود بحث ورود مرغ به تهران پیش بینی می شود که التهابات طی روزهای آتی کاهش یابد. او افزود: در میدان بهمن مرغ با نرخ ۶۸ هزارتومان از طریق سامانه ستکاوا در اختیار واحدهای صنفی […]


به گزارش نوژان نیوز؛

آقای مسعود امراللهی از افزایش عرضه مرغ به تهران خبر داد و گفت: با توجه به بهبود بحث ورود مرغ به تهران پیش بینی می شود که التهابات طی روزهای آتی کاهش یابد.

او افزود: در میدان بهمن مرغ با نرخ ۶۸ هزارتومان از طریق سامانه ستکاوا در اختیار واحدهای صنفی قرار می گیرد که آنها موظف به فروش با نرخ مصوب ۷۳ هزارتومان هستند. هرچند در میادین میوه و تره بار کمتر از نرخ مصوب عرضه می شود.

امراللهی ادامه داد: اگر در سطح شهر مرغ بالاتر از نرخ ۷۳ هزارتومان توزیع شود، مردم می توانند از طریق سامانه ۱۲۴ یا شماره پیامکی ۳۰۰۰۸۱۸۶ تخلف واحد صنفی را اعلام کنند تا بازرسان با گرانفروشان برخورد کنند.

مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت وزارت جهاد گفت:  اکنون بازار مرغ در حال آرامش است و هفته آینده بهتر هم می شود. اما به طور کلی تنظیم بازار امری بسیار حائز اهمیت است که در این راستا هرچیزی که نیاز باشد به فراخور زمان وارد می شود.منبع خبر