ضرورت تقویت زیرساخت‌های توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی در کرج
ضرورت تقویت زیرساخت‌های توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی در کرج

به گزارش نوژان نیوز، علیرضا رحیمی محمودآبادی این مطلب را اعلام کرد و گفت: در ماه‌های پایانی سال گذشته توافقی با شرکت ایران خودرو و اسکانیا مبنی بر خرید حدود ۱۲۰دستگاه اتوبوس درون شهری صورت گرفته که ۵ دستگاه آن تحویل شده و تحقق کامل این مهم در سال جاری در دست اقدام قرار دارد. […]

به گزارش نوژان نیوز، علیرضا رحیمی محمودآبادی این مطلب را اعلام کرد و گفت: در ماه‌های پایانی سال گذشته توافقی با شرکت ایران خودرو و اسکانیا مبنی بر خرید حدود ۱۲۰دستگاه اتوبوس درون شهری صورت گرفته که ۵ دستگاه آن تحویل شده و تحقق کامل این مهم در سال جاری در دست اقدام قرار دارد.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر کرج در ادامه از تلاش مدیریت شهری جهت توسعه بیشتر ناوگان حمل و نقل عمومی سخن گفت و اظهار داشت: علاوه بر افزایش ۱۲۰ دستگاه اتوبوس موصوف، مدیریت شهری با استفاده از ظرفیت تباصر بودجه ۱۴۰۲ برنامه‌ریزی‌های لازم برای خرید حداقل ۱۵۰ دستگاه دیگر نیز در سال جاری اقدام کرده تا به استاندارد نیاز اولیه ناوگان عمومی شهری نزدیک‌تر شویم.

نائب رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج در بخش دیگری از صحبت‌های خود به عقد قرارداد ۷۰ ون تاکسی اشاره و با بیان اینکه در حال حاضر در انتظار آزادسازی و واگذاری این خودروها از سوی ایران خودرو هستیم، گفت: مراحل اداری و پلاک‌گذاری نیز توسط پلیس راهور صورت می‌گیرد و پس از آن خودروها در اختیار شهرداری قرار خواهد گرفت.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل، بخش پایانی صحبت‌های خود را به موضوع نوسازی ناوگان اتوبوسرانی اختصاص داد و افزود: در حال انجام مراحل انتخاب پیمانکار جهت بازسازی و بهسازی ۱۵۳ دستگاه اتوبوس فرسوده هستیم.

وی با اشاره به اینکه این موضوع از سال گذشته در حال پیگیری بوده و متوقف شده است، گفت:‌ امید است هر چه سریعتر انتخاب پیمانکار صورت گیرد و این تعداد اتوبوس نیز به مدار خدمت‌رسانی به شهروندان اضافه شود.