صعود ۴ نماینده ایران به فینال مسابقات آلیش کلاسیک بانوان آسیا
صعود ۴ نماینده ایران به فینال مسابقات آلیش کلاسیک بانوان آسیا

به گزارش نوژان نیوز؛ رقابت‌های مقدماتی کشتی آلیش بانوان قهرمانی آسیا در بخش کلاسیک در کشور ازبکستان برگزار شد و در پایان ۴ نماینده کشورمان به دیدار فینال راه یافتند و ۲ نماینده نیز در دیدار دوم و سومی حضور دارند. نتایج نمایندگان کشورمان در این رقابت‌ها به شرح زیر است: در وزن ۵۵ کیلوگرم […]


به گزارش نوژان نیوز؛

رقابت‌های مقدماتی کشتی آلیش بانوان قهرمانی آسیا در بخش کلاسیک در کشور ازبکستان برگزار شد و در پایان ۴ نماینده کشورمان به دیدار فینال راه یافتند و ۲ نماینده نیز در دیدار دوم و سومی حضور دارند.

نتایج نمایندگان کشورمان در این رقابت‌ها به شرح زیر است:

در وزن ۵۵ کیلوگرم سپیده بابایی در کشتی نخست با نتیجه ۶ بر ۱ حریف ترکمنستانی را شکست داد. وی در کشتی‌های دوم و سوم نیز با ضربه فنی از سد نمایندگان کشور‌های قزاقستان و مغولستان گذشت و در دیدار چهارم با نتیجه ۴ بر صفر حریف ازبکستان را از پیش رو برداشت و به دیدار فینال راه یافت.

در وزن ۶۰ کیلوگرم ام البنین محسنی در دیدار نخست با نتیجه ۷ بر ۸ مغلوب حریف ازبکستانی شد. وی در دیدار دوم با نتیجه ۴ بر صفر نماینده ترکمنستان را مغلوب کرد و در دیدار سوم نیز با ضربه فنی حریف فیلیپینی را از پیش رو برداشت. محسنی برای کسب عنوان دوم به مصاف حریف خود می‌رود.

در وزن ۶۵ کیلوگرم رقیه محمودآبادی در مبارزه نخست با نتیجه ۵ بر ۶ مغلوب حریف ازبکستانی شد. وی در دیدار دوم نماینده قزاقستان را ضربه فنی کرد و در دیدار سوم با نتجیه ۶ بر صفر حریف ترکمنستانی را شکست داد. محمودآبادی برای کسب عنوان دوم به مصاف حریف خود می‌رود.

در وزن ۷۰ کیلوگرم ریحانه گیلانی در دیدار نخست حریف قرقیزستانی را با نتیجه ۴ بر ۲ مغلوب کرد. وی در دیدار دوم با ضربه فنی حریف مغولستان را شکست داد. گیلانی در دیدار سوم با نتیجه ۶ بر ۱ نماینده قزاقستان را از پیش رو برداشت و به دیدار فینال راه یافت.

در وزن ۷۵ کیلوگرم سحر غنی زاده در دیدار اول با ضربه فنی حریف مغولستانی را مغلوب کرد. وی در دیدار دوم با نتیجه ۴ بر ۲ مقابل نماینده قزاقستان به پیروزی رسید و در دیدار سوم در حالی که ۳ امتیاز از حریف ازبکستانی پیش بود سه اخطاره شد و دیدار را واگذار کرد. غنی زاده در دیدار بعدی برای کسب مدال طلا به مصاف حریف خود می‌رود.

در وزن ۷۵+ کیلوگرم عزت قربانی ثانی در مبارزه نخست ۷ بر ۱ مقابل حریف قزاقستانی به پیروزی رسید. وی در دور دوم با ضربه فنی حریف مغولستانی را شکست داد. قربانی ثانی در مبارزه سوم با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب حریف ترکمنستانی شد. وی امروز برای کسب مدال طلا به مصاف حریف خود می‌رود.

نمایندگان کشورمان صبح امروز دیدار پایانی خود را برای مشخص شدن نفرات اول، دوم و سوم برگزار می‌کنند.

رقابت‌های کشتی آلیش بانوان قهرمانی آسیا در بخش آزاد نیز امروز برگزار می‌شود.منبع خبر