«سریع و خشن ۱۰»؛ پیشتاز هالیوودی‌ها در باکس آفیس چین
«سریع و خشن ۱۰»؛ پیشتاز هالیوودی‌ها در باکس آفیس چین

به گزارش نوژان نیوز؛ به نقل از ورایتی، «سریع و خشن ۱۰» (Fast X) در اولین آخر هفته اکرانش توانست در باکس آفیس چین از دیگر فیلم‌های جدول پیشی بگیرد و در صدر جدول بایستد. اطلاعات فیلم‌های اکران شده در چین نشان می‌دهد که دهمین فیلم از فرنچایز «سریع و خشن» در چین ۵۱.۱ میلیون […]


به گزارش نوژان نیوز؛

به نقل از ورایتی، «سریع و خشن ۱۰» (Fast X) در اولین آخر هفته اکرانش توانست در باکس آفیس چین از دیگر فیلم‌های جدول پیشی بگیرد و در صدر جدول بایستد.

اطلاعات فیلم‌های اکران شده در چین نشان می‌دهد که دهمین فیلم از فرنچایز «سریع و خشن» در چین ۵۱.۱ میلیون دلار بین روز‌های جمعه و یکشنبه فروش داشته است و با ۵۸ درصد سهم بازار فیلم چین، صدر جدول را در اختیار خود گرفته است در حالی که با فروش ۵ روزه خود در چین ۷۷.۴ میلیون دلار فروخته است.

این فیلم توانسته است در بین فیلم‌های اکران شده غیرچینی در سال ۲۰۲۳ بهترین عملکرد را داشته باشد؛ در صورتی که در طول تعطیلات چین هم اکران نشده است.

این اعداد باعث دلگرمی استودیو‌های هالیوودی خواهد شد؛ استودیو‌های هالیوودی که در دو سال گذشته نتایج غیرقابل تماشایی را برای فیلم‌های خود در چین مشاهده کرده‌اند. بنابراین، روز‌های باقی‌مانده از سال ۲۰۲۳ افق روشنی را در برابر فیلم‌های هالیوودی می‌بیند که قرار است در این کشور آسیایی اکران شوند.

البته، ناگفته نماند که دیگر فیلم‌های فرنچایز «سریع و خشن» در سال‌های ۲۰۱۵ با «سریع و خشن ۷» و در سال ۲۰۱۸ با «سریع و خشن ۸» عملکرد بهتری را داشته است.

پلتفرم فروش بلیط چین یعنی مائویان نیز در مورد فروش فیلم «سریع و خشن ۱۰» پیش‌بینی‌های خوش‌بینانه‌ای داشته است و احتمال داده می‌شود که این فیلم هیجان‌انگیز، ۱۲۰ میلیون دلار در چین فروش داشته باشد.منبع خبر