ساپینتو نزدیک در خروج؛ دیوانه فوتبال نسخه درمان استقلال نبود
ساپینتو نزدیک در خروج؛ دیوانه فوتبال نسخه درمان استقلال نبود

به گزارش نوژان نیوز؛ تیم فوتبال استقلال تهران با شکست برابر پرسپولیس به عنوان نایب قهرمانی جام حذفی بسنده کرد. دبل‌باخت ریکاردو ساپینتو برابر پرسپولیس موجب شده تا شانس این مربی برای ماندگاری روی نیمکت استقلال تهران کمتر شود. تیم استقلال در لیگ برتر فوتبال نیز به عنوانی بهتر از سوم دست پیدا نکرد. یکی […]


به گزارش نوژان نیوز؛

تیم فوتبال استقلال تهران با شکست برابر پرسپولیس به عنوان نایب قهرمانی جام حذفی بسنده کرد. دبل‌باخت ریکاردو ساپینتو برابر پرسپولیس موجب شده تا شانس این مربی برای ماندگاری روی نیمکت استقلال تهران کمتر شود. تیم استقلال در لیگ برتر فوتبال نیز به عنوانی بهتر از سوم دست پیدا نکرد.

یکی از مشکلات تیم استقلال در لیگ و جام حذفی ناکامی برابر تیم‌های بزرگ بود. ساپینتو با استقلال در لیگ به تیم‌های سپاهان (رفت و برگشت)، تراکتور (رفت)، پرسپولیس (برگشت) باخت و در جام حذفی نیز مغلوب سرخ‌های پایتخت شد.

شانس ساپینتو برای حضور روی نیمکت استقلال زمانی کمتر خواهد شد که باشگاه باید برای این مربی گران‌قیمت هزینه زیادی انجام دهد. همچنین استقلال باید طبق قانون جدید نیز طبق مصوبه رسمی و تصمیم اتخاذشده ۱۰درصد از حق الزحمه مندرج در قرارداد بازیکن را در صندوقی بگذارد تا زیر نظر فدراسیون برای آکادمی‌های فوتبال و استعدادیابی با اولویت مناطق کم‌برخوردار هزینه شود.

به نظر می‌رسد که باشگاه استقلال و مدیران آن تمایلی برای نگه‌داشتن این مربی که هزینه‌های زیادی به تیم در لیگ تحمیل کرده، نداشته باشند. ساپینتو در لیگ به خاطر حواشی و اعتراض به داوران و مربیان دیگر تیم‌ها در چند بازی محروم و جریمه نقدی شد.

ایرنامنبع خبر