روند خدمت‌رسانی در بهشت سکینه (س) طی روزهای تعطیل متوقف نشد
روند خدمت‌رسانی در بهشت سکینه (س) طی روزهای تعطیل متوقف نشد

به گزارش نوژان نیوز، محمد محمودی نژاد با اعلام این مطلب اظهار داشت: با توجه به تعطیلی چندروزه ادارات و سازمان‌های استان البرز به دلیل صرفه‌جویی در مصرف گاز، روند خدمت‌رسانی به خانواده‌های عزادار در این مجموعه به قوت خود باقی بود و لحظه‌ای متوقف نشد. وی افزود: طی روزهای تعطیل اخیر، پرسنل سازمان به‌خصوص […]

به گزارش نوژان نیوز، محمد محمودی نژاد با اعلام این مطلب اظهار داشت: با توجه به تعطیلی چندروزه ادارات و سازمان‌های استان البرز به دلیل صرفه‌جویی در مصرف گاز، روند خدمت‌رسانی به خانواده‌های عزادار در این مجموعه به قوت خود باقی بود و لحظه‌ای متوقف نشد.

وی افزود: طی روزهای تعطیل اخیر، پرسنل سازمان به‌خصوص اداره پذیرش متوفیات و معراج از ساعات اولیه صبح با تلاش ویژه اقدام به ارائه خدمات به خانواده‌های عزادار نمودند که این تلاش ستودنی و قابل‌تقدیر است.

این مسئول در ادامه عنوان کرد: با بارش برف و رحمت الهی طی روزهای گذشته، نیروهای خدماتی سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج، اقدام به برف‌روبی و نمک‌پاشی در معابر و اماکن پرتردد بهشت سکینه (س) کردند.

محمودی نژاد ادامه داد: در این زمینه بیش از ۵۰ نیروی خدماتی با استفاده از دو کامیون نمک و ماسه، اقدام به برف‌روبی پارک‌ها و معابر به‌خصوص محوطه معراج و برف تکانی درختان داخل قطعات و درختچه‌ها کردند.