خرید انواع سوهان تازه با قیمت مناسب
خرید انواع سوهان تازه با قیمت مناسب

[ad_1] به گزارش نوژان نیوز؛ در پخت سوهان اگر از روغن حیوانی استفاده شود بی شک بوی دل انگیز ان شما را مست می‌کند، ضمن اینکه برای رنگ، بو و طعم بهتر از زعفران باید استفاده شود، اما متاسفانه برخی از رنگ غذا به دلیل گرانی زعفران استفاده می‌کنند. دومین ویژگی یک سوهان خوب ترد […]

[ad_1]
به گزارش نوژان نیوز؛

در پخت سوهان اگر از روغن حیوانی استفاده شود بی شک بوی دل انگیز ان شما را مست می‌کند، ضمن اینکه برای رنگ، بو و طعم بهتر از زعفران باید استفاده شود، اما متاسفانه برخی از رنگ غذا به دلیل گرانی زعفران استفاده می‌کنند. دومین ویژگی یک سوهان خوب ترد بودن ان است.

قیمت سوهان از مهمترین مواردی است که با توجه وضعیت اقتصادی این روز‌ها از مهمترین موارد مورد توجه خواهد بود. مواد اولیه، برند و نام تجاری و بسته بندی از مهمترین نکاتی است که در قیمت نهایی این شیرینی موثر است.

در جریان باشید که گران‌ترین مدل سوهان سوهان لقمه‌ای است؛ و از آن جایی که این مدل سوهان مملو از میزان زیادی مغز آجیل می‌باشد و یا این که داخل آن گز قرار دارد کمی گران‌تر از سایر مدل‌ها است.

قوطی‌های فلزی بهترین نوع بسته بندی سوهان به شمار می‌آیند، ولی از قیمت بالایی بر خوردار می‌باشند. جعبه‌های کاغذی و دیگر مدل‌ها قیمت مناسب تری داشته، ولی احتمال آسیب دیدن سوهان زیاد است.

در هنگام خرید سوهان دقت زیادی بر روی قیمت و همچنین تاریخ تولید سوهان که بر روی بسته بندی درج شده است داشته باشید. تاریخ تولید سوهان نشان دهنده تازگی این محصول است. در صورتی که مدت زمان زیادی از تولید آن گذشته باشد سوهان قابل مصرف است اما طراوت و تازگی سوهان تازه پز را ندارد.

فهرست قیمت برخی از انواع سوهان موجود در بازار به شرح زیر است:

 

نام کالا 

قیمت (تومان)

سوهان گل با مغز پسته محمدساعدی نیا -۸۰۰گرم

۳۴۰.۰۰۰

سوهان ساعدی نیا – ۳۰۰ گرم

۲۲۰.۰۰۰

سوهان تابلتی طرح دار ساعدی نیا – ۱۲۰ گرم

۱۴۸.۰۰۰

سوهان عسلی ۴ مغز کامی نو – ۲۳۰ گرم

۹۵.۰۰۰

سوهان باقلوایی ساعدی نیا – ۴۵۰ گرم

۲۹۰.۰۰۰

سوهان امین قم – ۵۰۰ گرم

۲۳۵.۰۰۰

سوهان گزی شیرین- ۳۰۰ گرمی

۱۵۵.۰۰۰

سوهان باقلوایی کره ای گز شیرین شاد – ۶۰۰ گرم

۲۳۰.۵۰۰

سوهان حبه کره ای امین قم – ۴۰۰ گرم

۱۸۷.۰۰۰

سوهان سکه ای ساعدی نیا – ۳۰۰ گرم

۲۴۷.۰۰۰

 

[ad_2]

منبع خبر