تمام شهرک‌های صنعتی البرز به نیروی کار نیاز دارند
تمام شهرک‌های صنعتی البرز به نیروی کار نیاز دارند

به گزارش نوژان نیوز، مجتبی عبدالهی در نشست قرارگاه اشتغال استان البرز با اشاره به ضرورت اهتمام ویژه مدیران برای ایجاد بسترهای اشتغال در استان، افزود: فارغ التحصیلان دانشگاه ها باید به مهارت های مختلف مجهز شوند تا به راحتی به اشتغال مناسب دست یابند. وی تاکید کرد: پیرو بیانات مقام معظم رهبری مکلف به […]

به گزارش نوژان نیوز، مجتبی عبدالهی در نشست قرارگاه اشتغال استان البرز با اشاره به ضرورت اهتمام ویژه مدیران برای ایجاد بسترهای اشتغال در استان، افزود: فارغ التحصیلان دانشگاه ها باید به مهارت های مختلف مجهز شوند تا به راحتی به اشتغال مناسب دست یابند.

وی تاکید کرد: پیرو بیانات مقام معظم رهبری مکلف به اقدامات ویژه برای ایجاد اشتغال شده ایم، بنابراین باید با تلاش شبانه روزی برای تحقق اهداف برنامه ریزی کنیم.

استاندار البرز ادامه داد: بر این اساس استان البرز باید ۶۲ هزار شغل ایجاد کرده و در سامانه رصد ثبت کند.

عبداللهی گفت: بر این باور هستم استان البرز با توجه به ظرفیت های فراوانی که در بخش های مختلف دارد، می تواند از تعداد مقرر، فراتر رود.

شغل اداری برای تمام متقاضیان کار نیست

وی افزود: خانواده ها باید به این درک از بازار کار برسند که شغل های ستادی و اداری برای تمام متقاضیان اشتغال، وجود ندارد.

عبداللهی گفت: کمیته اشتغال جوانان ذیل قرارگاه اشتغال تشکیل شود و گزارشی از روند امور این بخش ارائه دهد.

وی افزود: همچنین ستاد و کمیته ازدواج و مسکن جوانان نیز باید فعالیت های خود را اعلام کنند و برنامه ریزی ویژه ای برای این امر داشته باشند.

عبداللهی اضافه کرد: ضرورت دارد کمیته اشتغال بانوان با محوریت زنان سرپرست خانوار تحت مدیریت اداره کل بانوان و خانواده استانداری البرز تشکیل شود.