تاریخ شروع به کار پوچتینو در چلسی اعلام شد
تاریخ شروع به کار پوچتینو در چلسی اعلام شد

به گزارش نوژان نیوز؛ مدیران و مالکان چلسی از زمان جدایی گراهام پاتر تا به حال به دنبال انتخاب سرمربی جدیدی برای این تیم بودند.  آنها با مربیان سرشناسی مانند یولیان ناگلزمان و لوئیز انریکه مذاکره کردند اما در نهایت به این نتیجه رسیدند که بهترین گزینه برای قبول هدایت این تیم پوچتنیو است.  این […]


به گزارش نوژان نیوز؛

مدیران و مالکان چلسی از زمان جدایی گراهام پاتر تا به حال به دنبال انتخاب سرمربی جدیدی برای این تیم بودند. 

آنها با مربیان سرشناسی مانند یولیان ناگلزمان و لوئیز انریکه مذاکره کردند اما در نهایت به این نتیجه رسیدند که بهترین گزینه برای قبول هدایت این تیم پوچتنیو است. 

این مربی آرژانتینی که پیش از این دوران موفقی را در تاتنهام سپری کرده است و تجربه کار در لیگ برتر را دارد، پس از جدایی از پاری سن ژرمن در تابستان سال گذشته دیگر در تیمی مشغول به کار نشده بود.

بسیاری از رسانه‌های انگلیسی و همچنین فابریتزیو رومانو، خبرنگار سرشناس ایتالیایی، در روزهای گذشته حضور او در جمع آبی‌های لندن را قطعی اعلام کردند و حالا همه منتظر اعلام رسمی این خبر در پایان فصل هستند. 

در این میان روزنامه سان خبر داده که پوچتینو قرار است به صورت رسمی از اول جولای 2023 (دهم تیر ماه سال جاری) در زمین تمرین چلسی حضور پیدا کند و کارش را در این تیم آغاز کند. 

او در حال حاضر در شهر بارسلونا حضور دارد و قرار است این هفته راهی لندن شود تا قراردادی سه ساله را با مدیران باشگاه چلسی به امضا برساند.منبع خبر