البرز باید به مقصد گردشگری تبدیل شود
البرز باید به مقصد گردشگری تبدیل شود

به گزارش نوژان نیوز، مجتبی عبدالهی در حاشیه بازدید از برخی ایستگاه های خدمات سفر البرز ضمن قدردانی از حضور دستگاه‌های خدمات رسان شامل ادارات راهور، میراث‌فرهنگی، هلال احمر، اورژانس و نیروی انتظامی افزود:به شدت به دنبال جذب و تشویق سرمایه‌گذاران در زمینه های مختلف گردشگری از جمله ساخت مراکز اقامتی و هتل هستیم. استاندار […]

به گزارش نوژان نیوز، مجتبی عبدالهی در حاشیه بازدید از برخی ایستگاه های خدمات سفر البرز ضمن قدردانی از حضور دستگاه‌های خدمات رسان شامل ادارات راهور، میراث‌فرهنگی، هلال احمر، اورژانس و نیروی انتظامی افزود:به شدت به دنبال جذب و تشویق سرمایه‌گذاران در زمینه های مختلف گردشگری از جمله ساخت مراکز اقامتی و هتل هستیم.

استاندار البرز با اشاره به همزمانی ماه مبارک رمضان با تعطیلات نوروز، ابراز امیدواری کرد که با ارایه خدمات به بهترین نحو ممکن، فضای شادی و نشاط تا پایان تعطیلات تداوم داشته باشد.

به گفته استاندار البرز طالقان، ساوجبلاغ و شهرستان کرج با محوریت آسارا دارای مناطق ییلاقی ویژه و روستاهایی است که در کشور و خاورمیانه بی نظیر هستند و باید از این ظرفیت‌ها استفاده کرد.

عبدالهی توسعه بومگردی را یکی از محورهای اصلی در خدمات به گردشگران عنوان و اظهار کرد: مشوق‌هایی برای این موضوع در نظر گرفته‌ایم و به شدت به دنبال این هستیم که بومگردی را در روستاها راه اندازی کنیم.

وی احیای مشاغل سنتی و صنایع دستی روستاها برای جذب و اسکان گردشگر را ضروری عنوان کرد و افزود: در این زمینه تکالیفی بر دوش اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی البرز گذاشته‌ایم که امیدواریم به بهترین نحو اجرایی شود.