آدم‌ربایی نافرجام در شمال تهران
آدم‌ربایی نافرجام در شمال تهران

به گزارش نوژان نیوز؛ سرهنگ کارآگاه “علی ولیپور گودرزی” گفت: چندی قبل، رسیدگی به پرونده آدم ربایی یک مرد جوان در شمال تهران، در دستور کار کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفت. وی افزود: تحقیقات ابتدایی کارآگاهان حکایت از آن داشت، مرد جوان با خودروی شاسی بلند خود از خانه خارج شده و […]


به گزارش نوژان نیوز؛

سرهنگ کارآگاه “علی ولیپور گودرزی” گفت: چندی قبل، رسیدگی به پرونده آدم ربایی یک مرد جوان در شمال تهران، در دستور کار کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفت.

وی افزود: تحقیقات ابتدایی کارآگاهان حکایت از آن داشت، مرد جوان با خودروی شاسی بلند خود از خانه خارج شده و به سمت محل کارش حرکت کرده و هنگامی که مقابل یک هتل در شمال تهران توقف کرده توسط سرنشینان ۳ موتورسیکلت با سلاح سرد هدف آدم‌ربایی قرار گرفته است.

رئیس پلیس آگاهی تهران با بیان اینکه افراد موتورسوار در ربودن مرد جوان به دلیل ازدحام جمعیت ناموفق بودند، عنوان کرد: بنابرحساسیت موضوع، بررسی‌های کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی به صورت ویژه‌ای کلید خورد و در گام نخست دوربین‌های مداربسته صحنه جرم بازبینی شد که کارآگاهان با مشاهده پلاک یکی از موتورسیکلت‌ها هویت صاحب آن را شناسایی کردند.

سرهنگ کارآگاه ولیپور گودرزی در ادامه گفت: کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات، با هماهنگی لازم با مرجع قضائی راهی مخفیگاه مالک موتورسیکلت شدند و وی را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

این مقام انتظامی متذکر شد: متهم پس از انتقال به اداره یازدهم پیلس آگاهی به جرم آدم ربایی به دلیل سرقت ارز و دریافت پول از خانواده شاکی با همدستی ۲ دوست خود اعتراف کرد؛ در تحقیقات مقدماتی نیز مشخص شد، متهمان با طراحی نقشه قبلی شاکی را شناسایی و سپس قصد ربودن او را کرده‌اند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت با بیان اینکه امنیت مردم خط قرمز پلیس آگاهی است، خاطرنشان کرد: متهم پس از اعترافات اولیه برای سیرمراحل قانونی به دادسرای ناحیه ۲۷ تهران (امور جنایی) معرفی شد و تحقیقات در رابطه با دستگیری دیگر متهمان پرونده ادامه دارد.منبع خبر